Telšiuose pristatyta Ingridos Bušeckienės rūbų kolekcija

Penktadienio vakarą į Telšių menų inkubatorių rinkosi kviestiniai svečiai, kuriems pristatyta natūralių audinių rūbų kolekcija „Natūralūs stebuklų prieskoniai“. „Ačiū, kad esate su manimi. Jūs man — brangiausi“,— į susirinkusiuosius kreipėsi dizainerė Ingrida Bušeckienė (nuotraukoje) ir pakvietė pasigrožėti savo kūriniais.

Donata Kazlauskienė

Iš tamsos išniręs dizainerės kurtais rūbais dėvintis pasakos personažas su kauke paragino uždegti prožektorių šviesas ir podiumu išdidžiai žengė pirmieji modeliai, vilkintys drabužiais, siūtais iš lino, vilnos, šilko. Pristatyti moteriški rūbai pritaikyti tiek pavasario-vasaros, tiek rudens-žiemos sezonui. „Mano kolekcijoje dominuoja natūralios medžiagos. Ir spalvinė gama išlieka neutrali — balta, ruda. Tik šiemet tarp žemės spalvų kaip akcentą įpyniau fluorescencinę žalumą Žaliosios ožkos metams paminėti“,— sakė kūrėja. Skaisčiai žalios, maloniai pavasariškos spalvos rūbai, kepuraitės, liemenės, suknelė, menininkės kolekcijoje pasirodė kaip akcento detalės.
Rudenį I.Bušeckienė atšventė savo 45-ąją sukaktį ir tai jau 20-oji dizainerės kolekcija. „Nors šiemet planavau nieko nedaryti, neištvėriau ir nusprendžiau patiems artimiausiems pristatyti savo kūrinius. Tai jau 20-asis mano kūrybos pavasaris“,— sakė „Ingrida design“ ženklo savininkė. Ta pati kolekcija praėjusiais metais gruodžio 11-ąją pristatyta Plungėje. Ne tik lietuviai, bet ir užsieniečiai per daugelį metų pamėgo ekologiškus dizainerės rūbus — paltus, palaidines, kelnes, sijonus iš lino, vilnos, taip pat natūralaus šilko. „Drabužis iš natūralaus audinio šildo, palaiko reikiamą kūno temperatūrą. O vilkėdami sintetiką esame it plastikiniame maišelyje. Kartais taip apsirengiu norėdama sužinoti, kaip žmogus jaučiasi, bet galiu ištverti vos akimirką“,— pastebėjo I.Bušeckienė.
Savitas išskirtinis stilius atsispindėjo visuose menininkės drabužiuose, o kolekcijos pristatymą baigė prasiskleidęs jaunos merginos rūbas-gėlės žiedas.

Originalūs vyriški megztiniai