Kietasis sūris DŽIUGAS įvertintas net Dubajuje

Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) neseniai įvykusioje 20-ojoje pasaulinėje maisto pramonės ir gėrimų parodoje „Gulfood 2015“ pristatytas daugiausiai mūsų šalyje ir užsienyje apdovanojimų pelnęs „Žemaitijos pieno“ bendrovėje gaminamas kietasis sūris DŽIUGAS.

Ir šioje prestižinėje parodoje jis garsino Žemaitijos sūrininkus. Nominacijoms „NewComer Brand or Business Award“ pateikta per 5 tūkst. paraiškų iš įvairiausių šalių, tačiau krištolinių parodos „Gulfood 2015“ gaublių geriausiems naujiems prekių ženklams skirta tik aštuoni.
Vienu iš jų įvertintas ekologiškas kietasis sūris „Džiugas Delicate“, brandintas 24 mėnesius bei siūlomas 180 g pakuotėje. Tokio paties apdovanojimo nusipelnė ir 180 g pakuotės „Džiugas Gourmet“, brandintas 36 mėnesius.
Geriausius prekės ženklus „Gulfood“ parodoje renka speciali komisija, sudaryta iš visame pasaulyje garsių maisto pramonės ekspertų.
Kietasis sūris DŽIUGAS į geriausių naujų prekės ženklų gretas pasaulyje pateko atsižvelgiant į patrauklų prekės ženklo pateikimą rinkai, pardavimus, rinkodaros žingsnių sėkmę.
Tai žemaičių produktui turėtų atverti didesnių perspektyvų naujose rinkose.
Garbinga nominacija paskelbta apdovanojimų pradžioje. Apie įspūdingus parodos įvertinimus pasauliui pranešė Jungtinių Arabų Emyratų internetiniai portalai.
Didžiausioje ir labiausiai pripažintoje Persijos įlankos regione pasaulinėje maisto pramonės ir gėrimų parodoje dalyvavo daugiau nei 4,8 tūkst. kompanijų, ją aplankė apie 85 tūkst. verslo atstovų iš 170 šalių.