Pradėjo siautėti mašinvagiai

Neseniai rašėme, kad vagys nuvarė Savivaldybės tarybos nario Zenono  Mockaus automobilį, o šią savaitę Žemaitijos sostinėje įvykdytas  kitas įžūlus nusikaltimas — ilgapirščiai pavogė ne tik automobilio „Volkswagen Passat“ lango valytuvus, bet ir visus keturis ratus. Trečiadienį įvykio vietoje vagių pėdsakų ieškojo kinologas su vokiečių aviganiu.
Giedra Akavickienė

Rytą į kelionę susiruošusio telšiškio Evaldo laukė itin nemaloni staigmena.
„Pirmasis savo automobilį be ratų, paremtą ant medžio kaladės ir suoliuko, pastebėjau aš. Tuomet žmonai pasakiau, kad mūsų mašina be ratų. Mėgstu pajuokauti, todėl žmona nepatikėjo, manė, kad ir šį kartą šmaikštauju“, — papasakojo telšiškis.
Evaldas 1997 metų laidos „Volkswagen Passat“ paliko stovėti antradienio vakarą aikštelėje Birutės gatvėje, priešais Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pastatą. Trečiadienį apie 9 val. ryto jauna šeima su vaikučiu susiruošė į kaimą. Deja, teko prašyti artimųjų pagalbos.
Netoli nuo vagystės vietos daugiabutyje gyvenantis Evaldas automobilį įsigijo vos prieš tris mėnesius, o lietus diskus uždėjo tik prieš mėnesį. Ir še tau, kad nori: nespėjo pasidžiaugti, o užgriuvo rūpesčiai ir piniginiai nuostoliai.
Mašiną vyriškis laikydavo skirtingose vietose: daugiabučio kieme ar kitoje gatvės pusėje esančioje aikštelėje.
„Mūsų kiemas per mažas, netelpa gyventojų automobiliai — kas pirmesnis namo grįžta, tas pasistato, o likusiems — statyk, kur nori“, — liūdną tiesą konstatavo vyriškis.
Ilgapirščių padaryti nuostoliai jaunai šeimai — nemenki. Dingusius „Bosch“ valytuvus ir ratus su kokybiškomis padangomis bei prabangiais lietais diskais nukentėjęs Evaldas įvertino apie 800 eurų.
Dėl vagystės policija pradėjo tyrimą.