Plungės gatvėje pagrobtas brangus automobilis

Telšių kriminalistai aiškinasi, kur dingo į autodirbtuves remontuoti atvežtas „Mersedes Benz 221“, kurį savininkas įvertino 14 tūkst. eurų.

Giedra Akavickienė

Pasak policijos, 25 metų Telšių rajono gyventojas pranešė, kad juodos spalvos 2006 metų laidos „Mersedes Benz 221“ dingo iš aikštelės Plungės gatvėje. Pasirodo, iš Italijos pargabentas ir kol kas Lietuvoje neregistruotas automobilis buvo paliktas pas meistrą remontuoti.
Be šios vagystės, teisėsaugininkai tebesiaiškina, kas šių metų liepos mėnesį apvogė Telšių rajono savivaldybės tarybos narį, verslininką Zenoną Mockų. Likimo ironija — politikas apvogtas švenčiant savo gimtadienį. Dvejų metų senumo automobilis „Volkswagen Phaeton“, prikrautas dovanų, stebuklingai išgaravo iš namo kiemo Vembūtų kaime.
Pasvarstymams peno teikia tam tikros vagystės aplinkybės — kieme stovėjo maždaug penkiolika automobilių, o politiko — prie pat namo durų, netoliese buvo daug žmonių. Kaip dingo mašina, niekas nepastebėjo. Įdomu, kad mašinvagiai išsirinko būtent Tarybos nario „Volkswagen Phaeton“ per jo paties gimtadienį. Pats nukentėjusysis versijų dėl vagystės neturi.
Tuo tarpu Telšiuose kalbama, kad, ko gero, susibūrė nauja mašinvagių gauja, kurią domina itin brangūs automobiliai.
Pasak pašnekovų, maža vilties, kad mašinos bus rastos. Automobiliai greičiausiai jau užsienyje arba išardyti į dalis.