Automobilį su prekėmis pavogusi porelė netoli nuvažiavo

Šeštadienį 21.30 val. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą apie pavogtą automobilį „Nissan Primera“, kuris stovėjo Telšiuose, Kauno gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje, šalia prekybos centro. 29 metų vyras į užvestą automobilį krovė kompiuterinę techniką. Grįžęs pasiimti daiktų į prekybos centrą, o paskui išėjęs, žmogus apstulbo — automobilis nuvažiuoja.
Spėjama, kad vagis labiau domino ne 1998 metų laidos „Nissan Primera“, o į jį sukrauta 900 eurų vertės kompiuterinė technika.
Kaip praneša Telšių policija, gavus pranešimą apie vagystę, mieste ir rajone patruliavusios ir viešąją tvarką užtikrinusios gausios pareigūnų pajėgos buvo sutelktos pavogto automobilio paieškai.
Savininkas nurodė, kad jo automobilis nurūko link Rainių kaimo, tad pradėti tikrinti visi aplinkiniai keliai. Vienas iš patruliavusių ekipažų važiavo nuo Biržuvėnų kaimo, pravažiavus Rūdupius, vos už 5 minučių nuo gauto pranešimo prasilenkė su įtarimą sukėlusiais automobiliais.
Pareigūnai pastebėjo du, vienas paskui kitą važiuojančius automobilius, iš kurių antrasis buvo be įjungtų šviesos žibintų ir atitinkantis ieškomo automobilio požymius. Sustabdžius „Nissan Primera“, paaiškėjo, kad automobilis — būtent tas, kurio ieškoma.
Prie vairo sėdėjusiam 21 metų telšiškiui nustatytas lengvas, 1,40 promilių, girtumas, jis uždarytas į areštinę. Pavogtoje transporto priemonėje kartu su vagišiumi keliavo bendraamžė neblaivi (nustatytas lengvas, 1,04 promilių girtumas) pilietė, kuri po apklausos paleista. Apklausta ir vogtą „Nissan Primera“ kitu automobiliu „lydėjusi“ porelė — 27 metų vyras ir 23 metų moteris.
Vogtą transporto priemonę vairavusiam telšiškiui administracine tvarka teks atsakyti už vairavimą išgėrus. Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.
„Tariu nuoširdų ačiū Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams, kurie, operatyviai sureagavę į mano pranešimą, vos per keletą minučių tamsoje sugebėjo rasti ir grąžinti neapgadintą automobilį bei visus jame buvusius daiktus“,— į pareigūnus kreipėsi savo turtą atgavęs vyras. („KŽ“ inf.)