Telšiškė Lietuvos ir pasaulio scenose garsina Žemaitijos sostinę

Prezidentūroje ir Vyriausybės rūmuose surengtos Lietuvos muzikų — 2015 metų tarptautinių konkursų laureatų ir pedagogų — pagerbimo iškilmės. Į jas pakviesti 52 laureatai ir 34 jų pedagogai. Tarp jų ir Telšių  muzikos mokyklos vyr. mokytoja Raminta Šukytė.

Algirdas Dačkevičius

Džiugu, kad tarp didžiųjų mūsų šalies miestų — Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos — skambėjo ir Telšių — šiųmetės Lietuvos kultūros sostinės vardas.
Šį vardą ne vienerius metus garsina Telšių muzikos mokyklos vyr. mokytoja Raminta Šukytė. Talentinga tarptautinių konkursų laureatė Prezidentūroje ir Vyriausybės rūmuose buvo pagerbta ir pernai už 2014-aisiais metais Suomijoje pelnytą trečiąją vietą.
Šiemet jai nuoširdžiai ranką spaudė šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė už sėkmingą atstovavimą Lietuvai pernykščiuose tarptautiniuose muzikų konkursuose Portugalijoje ir Italijoje. Pirmojoje šalyje ji pelnė trečiąją, o antrojoje — antrąją vietas.
Ramintai vizitą į Vilnių primins ne tik bendra nuotrauka su Prezidente bei Šiaulių ir Klaipėdos muzikais-laureatais, bet ir Sveikinimo raštas. „Sveikinu Jus sulaukus sėkmės ir išskirtinių įvertinimų tarptautinėje scenoje. Jūsų talentu didžiuojasi visa Lietuva. Tai didelio pasiaukojimo, nuoseklaus ir kruopštaus darbo, jautrumo ir talento reikalaujantis pasirinkimas. Siekiant profesinių aukštumų, Jums tenka didelė atsakomybė pasauliui pristatyti savo šalies kultūrą ir iškiliausius Lietuvos kūrėjus. Lietuvos bei pasaulio scenose ir toliau su pasididžiavimu atstovaukite Lietuvai. Linkiu kantrybės, sėkmės ir įkvėpimo!“— palinkėjo gabiai telšiškei Prezidentė D.Grybauskaitė.
Ramintai patiko ir viešnagė Vyriausybės rūmuose, kur laureatus pagerbė premjeras Algirdas Butkevičius, ministrai. Po to surengtas Padėkos koncertas.

Nuotraukoje: Tarptautinių konkursų laureatę Ramintą Šukytę į iškilmes lydėjo ir ją pasveikino Telšių muzikos mokyklos direktorius Antanas Kontautas.