Degaičiuose dundėjo štangos

Degaičių seniūnijos sporto salėje įvyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras „Degaičiai 2017“, kurį suorganizavo Degaičių sporto klubas.

Bronislovas Šiaudkulis

Į turnyrą atvyko komandos iš Latvijos Saldus miesto, Estijos „Maksa sporto klubas“, Klaipėdos, Gargždų, Panevėžio, Rokiškio, Simno ir Telšių. Gimę 2002 metais ir jaunesni berniukai kovojo dvylikoje, o merginos (metų apribojimų nebuvo) — septyniose svorio kategorijose. Sėkmė lydėjo Telšių rajono atstovus. Jie taures laimėjo net šešiose svorio kategorijose.
Turnyro nugalėtojais tapo Mindaugas Daniela (svorio kategorija iki 38 kg), Gediminas Buteikis (svorio kategorija iki 46 kg), Klaudijus Steckis (svorio kategorija iki 62 kg), Kamilė Buteikytė (svorio kategorija iki 48 kg), Eligija Remėzaitė (svorio kategorija iki 53 kg) ir Deimantė Jakovlevaitė (svorio kategorija iki 58 kg).
Keturiose kategorijose laimėjo Gargždų atstovai. Turnyro nugalėtojų taures laimėjo ir kitų rajonų sportininkai. Įdomu pastebėti, kad net trys Telšių rajono atstovų taurės iškeliavo į vieną šeimą. Pas Telšių SRC trenerį Bronislovą Šiaudkulį treniruojasi brolis Gediminas bei dvi sesės Kamilė ir Deimantė. Ir visi pasirodė puikiai. Varžybas stebėję tėvai džiaugėsi savo atžalų pasirodymu.
Kiekvienais metais sunkiausią štangą iškėlęs sportininkas ir sportininkė laimi stipriausiems dalyviams skirtas taures. Šįmet stipriausia turnyro sportininke tapo Gargždų atstovė, aštuoniolikametė Danutė Saudargaitė. Ji išstūmė 87 kilogramus sveriančią štangą. Iš berniukų sportininkų sunkiausią, 90 kilogramų sveriančią štangą, išstūmė keturiolikametis Latvijos atstovas Tomass Matiss Bergs ir taip pat džiaugėsi stipriausiam dalyviui skirta taure. Jauniausiems varžybų dalyviams skirtus prizus laimėjo septynmečiai — degaitiškis Benas Vasiliauskas ir rokiškietė Gabija Pivoriūnaitė.
Degaičių sporto klubas labai dėkingas už visokeriopą pagalbą ir finansinę paramą Kęstučiui Kasparavičiui.

Nuotraukoje: Turnyro nugalėtojas svorio kategorijoje iki 46 kg Gediminas Buteikis.