Užmojai: Respublikos gatvei — akmeninės trinkelės, Sukilėlių — purvynas

Meras gyventojams tikino, jog Sukilėlių gatvė bus asfaltuojama 2020 metais.

Neseniai Savivaldybės salėje įvyko du įdomūs susitikimai. Viename diskutuota dėl Respublikos gatvės rekonstrukcijos, kitame — gyventojai piktinosi purvynu tapusia Sukilėlių gatve. Susitikimuose, deja, išryškėjo būdingas mūsų vietiniams politikams veržimasis į vienos gatvės išblizginimą ir abejingumas kitose gatvėse gyvenantiems žmonėms.

Alvydas Ivoncius

Ne visiems išrinktiesiems įdomu
Savivaldybės tarybos narius į susitikimą aptarti Respublikos gatvės rekonstrukcijos pakvietė meras. Tačiau planuojami darbai sudomino vos menką grupelę mūsų išrinktųjų. Architektūros skyriaus vedėja Gintarė Baltrūnė papasakojo, kas numatyta daryti Respublikos gatvėje. Bus pakeisti fekaliniai bei lietaus nuotekų tinklai, sutvarkyti šaligatviai, išasfaltuota važiuojamoji dalis.
Architektas Algirdas Žebrauskas įtikinėjo, kad bent dalį Respublikos gatvės reikia išgrįsti akmeninėmis trinkelėmis, neva jos už asfaltą brangesnės vos dešimčia procentų.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 16 (10028)

3 Komentarai

  1. nejuokaukit, pakanka, kad prie katedros tos akmenines trinkeles yra, su aukstakulniais gali gala gaut, nes ziema tie akmenys siaubingai slidus, o ir automobilis draskomas ir greiti labai suletina, jei ruosiates respublikos gatvej tuos akmenis sudet tai padarykit aplinkkeli, nes ir taip leta eisma piko metu dar labiau suletins, be to akmenys slidus, masinos neivaziuos i kalna ziema

Komentarai nepriimami.