Darželinukų maistas tėvams atsieis brangiau

Daugiau kaip penkiolika eurų per mėnesį. Šitiek telšiškių šeimos, į vaikų lopšelius-darželius leidžiančios savo atžalas, jau dabar turi pakloti daugiau už vaikų maitinimą. Telšių rajono savivaldybės taryba dar praėjusių metų gruodžio pabaigoje, visai prieš pat Naujuosius metus, nusprendė padidinti mokestį už vaikų maitinimą rajono ikimokyklinėse įstaigose. Ir tai padarė ne savo iniciatyva, o, kaip teigia sprendimo projekto autoriai, pačių tėvelių pageidavimu…

Lina Dijokienė

Išaugo mokestis
Kai viskas aplink brangsta, ir tik, ko gero, provincijos žmonių atlyginimai nespėja paskui kaip ant mielių augančias kainas, jaunų šeimų kišenes patuštinti nusprendė ir Telšių rajono valdžia. Nors Telšių valdininkijos atstovai dievagojasi, kad visiems suinteresuotiems asmenims seniai viskas buvo žinoma, tačiau, kaip rodo kelių jaunų Telšiuose gyvenančių mamų skambutis į laikraščio „Kalvotoji Žemaitija“ redakciją, ne viskas yra visiškai taip.
Taigi į Redakciją kreipėsi kelios darželinukų mamos, pasipiktinusios dėl, jų nuomone, nepagrįstai išaugusių kainų už vaikų maitinimą darželiuose. Moterys piktinosi, kad nebuvo tinkamai informuotos apie išaugusias kainas. Esą joms darželių auklėtojos prasitarė, jog nuo vasario 19 d. tiesiog reikėsią mokėti už vaikų maistą brangiau, jei tiksliau — tai už kiekvieną dieną po 0,7 euro daugiau. Per mėnesį susidaro daugiau kaip 15 eurų suma. Tai nemažas padidėjimas, turint omenyje, kad jaunų šeimų biudžetai taip neauga, kaip kyla kainos ir mokesčiai — svarstė moterys. Be to, mamos prisiminė, kad dar gerokai prieš naujuosius metus buvusi apklausa dėl vaikų maitinimo. Tačiau, kokie tos apklausos rezultatai, kur jie buvo panaudoti, moterys teigė taip iki šiol nieko ir nežinančios.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 27 (10039)

3 Komentarai

  1. O kodel prie straipsnio nera nuotraukos su Urbonu ir Kuizinu? Ar po pakeltu kainu nenorejo nusifotografuoti pvz. su „like” pakeltais pirstais?

  2. Aš taip pat gavau užpildyti anketą, kurioje buvo klausimas ar sutinku, kad kiltų kaina už maitinimą. Parašiau, kad nesutinku, nes geriau vaikai vistiek nebus maitinami. Kas iš to? Kaina pakelta ir viskas, o kokybė ta pati. O suma tikrai susidaro didelė.

Komentarai nepriimami.