Telšiuose — pavasarinė politinė audra

(Iš kairės) Meras Petras Kuizinas pažadino apsnūdusius Telšių politikus. Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas: ar pavyks jam atsilaikyti?

Telšiuose įsismarkauja politinė audra, netgi kaip reikiant sugrūmėjo: meras Petras Kuizinas pats ėmėsi iniciatyvos atstatydinti iš pareigų Savivaldybės administracijos direktorių Saulių Urboną.

Alvydas Ivoncius

Pernai bandė opozicijos atstovai
Tokios iniciatyvos pernai bandė imtis opozicijos atstovai, tiksliau — Savivaldybės tarybos narys Algirdas Bacevičius. Bet ši iniciatyva žlugo Tarybos posėdyje. Tuomet meras P.Kuizinas, net nelaukiant patiems opozicijos atstovams, pasiūlė balsuoti dėl S.Urbono atstatydinimo. Opozicija suglumo, kadangi nė nebuvo suformulavusi nei kaltinimų, nei priekaištų. Tarybos dauguma, o ir pats meras, aišku, už atstatydinimą nebalsavo.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 32 (10044)

2 Komentarai

  1. Lietuva jau kadar apsivalė nuo uspaskinių ir komunistų. jų liekanos tik kur nekur besimato. bet vuot pas mumi dar aktyvūs jie. mat kol žemaičiams daein, kad reik apsikopti, akcija darom padaryti, praein keli metai. bet vilties yra, kai žemaičia supyks, tai gali tuos nevidonus toli nuspirti. i nachimovo ar nachipedovo gatve

  2. Apsivalius nuo urboninių, skaitykim,kad Telšiuose su komunizmu baigta.Tiesa,kas jų išvogta nebesugrąžinsim,bet pokyčiai į gerą prasidės.Dartbo partija irgi neverta perimti tolimesnę valdymo kadenciją nes nei klapčiukas meras nei Uspaskio pavaduotojas- Senas Pirdyla, neverti rajono rinkėjų balsų,rasim tyresnių žmonių kurie verti mūsų pasitikėjimo

Komentarai nepriimami.