Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė atsako į „Kalvotosios Žemaitijos“ klausimus

— Jūs aiškiai buvote matoma prieš Seimo rinkimus Telšių rajone, dabar mažiau pastebime. Ar susidomėjimas rajonu nuslopo?
— Anaiptol. Tiesiog dabar susidariusios kitokios aplinkybės. Rinkimai yra atskiras procesas, kai reikia tiesiogiai susitikti su žmonėmis, išdėstyti savo sumanymus ir išklausyti jų nuomones bei pasiūlymus ar prašymus. Jų gavau labai daug, ir darbo, patikėkite, ilgam užteko. Dėl daugybės ir gyventojų, ir Telšių rajono reikalų kreipiausi į ministerijas. Be to, kai kurias išgirstas problemas buvo galima išspręsti tik tobulinant teisės aktus, ką taipogi aktyviai ir nuosekliai dariau. Bet kuriam rezultatui pasiekti reikia laiko, juo labiau, kad Seimo nario veikla neapsiriboja vien gyventojų prašymais ar kurio nors rajono interesais: esama daug valstybės ir jos teisės aktų tobulinimo uždavinių, reaguojant į įvairius pokyčius.
O su Telšių rajono žmonėmis bendrauju nuolat, nesu čia retas svečias: atvykstu aplankyti tėvelio. Be to, žmonės į mane kreipiasi elektroniniais laiškais, paskambina.
— Minėjote, kad iš rajono žmonių gavote nemažai pageidavimų. Kokie jie?
— Labai įvairūs: nuo tokių, kuriuos išspręsti yra vietos valdžios reikalai, iki tokių, kai reikalingi sprendimai valstybės mastu. Pavyzdžiui, netgi dėl žvejybos, uogavimo ir grybavimo rezervatuose, institucijų etatų skaičiaus ar Degaičių parko statuso.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 36 (10048)

1 komentaras

Daugiau nekomentuojama.