Telšiai unikalūs: gatvėje — lėktuvėlių „nusileidimo takas“

Rekonstruotos gatvės dalis dėl ženklinimo tiesiog nenaudojama, todėl turime įprastą, siauroką gatvę.

Telšiai kantriai laukė, kol bus baigta Sedos gatvės dalies nuo viaduko iki Šiaulių-Palangos plento rekonstrukcija. Pagaliau sulaukė. Kelininkai darbą baigė, pastatydami kelio ženklus ir nubrėždami horizontalaus ženklinimo linijas. Jas pamatę, miestelėnai apstulbo ir pasipiktino.

Alvydas Ivoncius

Pasirodo, visas gatvės vidurys skirtas … niekam. Tiesiog paženklintas taip, kad gatvės viduriu naudotis negalima. Vadinasi, sumažėjo eismo juostų. „Feisbuke“ pasipylė pasipiktinimas ir ironiški komentarai.
Kaip visada, „iškepus blynus“ sukruto ir rajono valdžia domėtis, kas nutiko, kodėl toks ženklinimas gatvėje. Praėjusią savaitę įvyko Saugaus eismo komisijos posėdis. Visi jos nariai piktinosi ne mažiau nei kiti telšiškiai. Bet… Pasirodo, ta pati Saugaus eismo komisija, kuriai dabar vadovauja darbietis Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rimantas Žebrauskas, dar 2015 metais nutarė, jog siūlomas gatvės ženklinimas visai geras. Tiesa, anuomet komisijai vadovavo socialdemokratas mero pavaduotojas Kęstutis Gusarovas.
R.Žebrauskui beliko konstatuoti, kad 2015 metais Saugaus eismo komisija neatsakingai įvertino siūlomą gatvės ženklinimą. Pasirodo, išvažiuojant iš degalinės, sunkiasvoriui transportui nebegalima sukti link Šiaulių-Palangos plento. Ką daryti „fūroms“? Važiuoti į miestą ir ieškoti vietos, kur galima apsisukti, paskui grįžti į Šiaulių-Palangos plentą. Deja, sukti į kairę link to plento negalima iš Pramonės gatvės. Vien jos pavadinimas sako, kad čia koncentruojasi verslo įmonės. Komisijai taip pat užkliuvo nesaugi pėsčiųjų perėja, per menkos vietos automobiliams persirikiuoti ir dar šis bei tas.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 60 (10072)

1 komentaras

  1. Tas, kuris sugalvojo šitokį ženklinimą, tur būt pats neturi transporto priemonės ir nėra važiavęs už vairo, ypač piko valandomis. O tie, kurie patvirtino šitokį nesąmoningą ženklinimą, arba nematė ką tvirtina, arba nesupranta ką daro. Atleisk jiems viešpatie, nes jie nežino ką daro…
    O kentėti reikės mums, eiliniams Telšių rajono ir miesto gyventojams. Pikčiausia, kad išleista daug pinigų, įrengta plačiausia asfalto dangos juosta, o naudosimės tik mažesne dalimi. Blaiviu protu nesuvokiama, kodėl nesužymėta po 2 juostas į abi puses? Geriau būtų nežymėję…

Daugiau nekomentuojama.