Specialiųjų tyrimų tarnyba sudrebino Savivaldybės administraciją

Antradienį Savivaldybės administracijos valdininkai darbo dieną sutiko kartu su Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnais. Jie kai kurių valdininkų jau laukė. O trečiadienį buvo sulaikyti Telšių rajono socialdemokratų lyderis Saulius Urbonas bei Savivaldybės tarybos narys Juozas Butkevičius.

Alvydas Ivoncius

Iš Savivaldybės išsivedė net tris
STT Šiaulių valdybos pareigūnai, pasiskirstę į komandas, atliko kratas Statybos ir urbanistikos, Strateginio planavimo ir investicijų skyriuose, laikinojo Savivaldybės administracijos direktoriaus Kęstučio Anglicko kabinete. Pirmoji, lydima pareigūnų, iš Savivaldybės pastato buvo išvesta Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Laima Simanauskienė, paskui Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gintautas Lukauskas ir galiausiai laikinasis direktorius Kęstutis Anglickas.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 73 (10085)

8 Komentarai

  1. Man ta Kalvotoji žemaitija juoką kelią. Senai viskas aprašyta, vėluoja su savo tiražais ir dar sugeba straipsnių nerodyti.

    • Užsisakyk laikraštį ir paskaitysi? Ką, gal kavinėje blynų nemokamai gauni ar kirpykloje plaukelius veltui nusikerpi?

  2. pareklamavo savo laikrasti ,galvoja durniukai nores suzinoti kas ten ivyko nusipirks ju ta popieriu peciui uzkurti,senu senoveje jau visi portalai apie tai istrimitavo

  3. Tai jei viską seniai žinote, kodėl piktinatės, negalėdami matyti viso teksto? Koncertų norite nemokamų, laikraščius skaityti – nemokamai, renginių – nemokamų, visko nemokamai. Labai įdomu, kokį patys dirbate darbą – ar paslaugas taip pat teikiate nemokamai?

    • mes nedirbame nemokamai. Bet kai yra ką lyginti, tai ir lyginame. Telšių žinios duoda paskaityti kelis straipsnius nemokamai, ne visą laikrašti ir jų tiražas išeina dieną anksčiau, tai pasenusias žinias manau reikėtų irgi kelti nemokamai, o kas naujo lai būna intriga ir žmonės jei norės nusipirks laikrašti paskaityti. Bet kai nėra ką parašyti taip ir gaunasi…Be to neteko matyti niekur, kad elektroninį paštą turėtum įrašyti norint pakomentuoti.

Komentarai nepriimami.