Ar lietus, ar saulė šviečia, bėgu aš — bėk ir tu!

Rugsėjo 22 dieną jau penktąjį kartą Telšiuose startavo asmeninio ir estafetinio bėgimo šventė „Judėkime kartu 2018“ su šūkiu — „Dalyvauk bėgime ir namo grįžk naujais „Asics“ bėgimo bateliais!“.

Nors oras nelepino — tą dieną buvo lietinga — visgi bėgimo šventė įvyko su trenksmu ir Telšių Masčio ežero pakrantėje šurmuliavo daugiau nei du šimtai sporto entuziastų.
„Kiekvienais metais dalyvių skaičius didėja ir tai džiugina širdį bei suteikia norą tęsti šį kredito unijos „Germanto lobis“ organizuojamą renginį, skatinantį visus kooperuotis, nes tik dirbdami kartu, galime pasiekti aukštumų“,— teigė kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas Vytautas Barsteiga.
Užtikrinti varžybų kokybę ir profesionalumą jau trečius metus geranoriškai padeda Telšių orientavimosi sporto klubas. Jų tikslas — skatinti visuomenės domėjimąsi sportu ir dalyvavimą sportiniuose renginiuose. Pasitelkus Telšių miesto ir rajono gyventojus, sportininkus, įstaigų ir organizacijų atstovus, studentus, mokinius, plėtoti vienos populiariausių sporto šakų tradicijas.
Kredito unija „Germanto lobis“ nuoširdžiai dėkoja šventės partneriams ir rėmėjams: Telšių mamyčių klubui, Telšių rajono visuomenės sveikatos biurui, Telšių miesto seniūnijai, Sporto klubui „Džiugas Gym“, Sporto klubui „Vitaminas“, Asmeninei sporto trenerei Jolitai, MB „Lukameda“ Stuburo skausmo gydymas, „Žemaitijos pienui“, UAB „Charlot Lt“, Futbolo klubui „Džiugas“, Radijo stočiai XXL FM, Nepriklausomai Herbalife partnerei Irmai Vaičaitienei ir jos komandai už geranorišką partnerystę ir idėjų įgyvendinimą, organizuojant bėgimo šventę „Judėkime kartu 2018“.
„Esame bendruomeniška ir demokratiška unija, skleidžianti visuomenei žinutę apie kooperacijos jėgą! Tariame didelį ačiū visiems dalyviams, nepabijojusiems lietaus ir stojusiems prie starto linijos. Kviečiame visus atvykti pas mus į kredito uniją „Germanto lobis“, kur Jūsų laukia skaidrumas ir orientacija į atsakingą pelną, paremtą verte bendruomenėms,— tai išskirtinis derinys, kurio negali pasiūlyti jokia kita finansinė organizacija“,— optimistiškai savo nuomone dalinosi kredito unijos „Germanto lobis“ administracijos vadovo pavaduotoja Inga Navikienė.
Kredito unija „Germanto lobis“ įsikūrusi Sedos g. 6, Telšiuose, tel.: (8~444) 33788; 8~620 89623. Taip pat veikia nutolusios kasos Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei Rietave. Mūsų teikiamos paslaugos Jums: indėliai, mokėjimo pervedimai ir įmokos, internetinė bankininkystė, tarptautiniai mokėjimo pervedimai, mokėjimo kortelės, paskolos.
www.germantolobis.lt — nuolat atnaujinamas internetinis kredito unijos puslapis, kuriame naudingos informacijos gali rasti ne tik kredito unijos nariai.