Neseniai padarė, o dabar jau taiso

Tryškių gatvėje tvarkomas neseniai įrengtas šaligatvis. Kai kurie skaitytojai teiravosi, kas nutiko, kodėl statybininkai nuėmė trinkeles ir vėl kažką darys iš naujo, kiek tai kainuos.
Savivaldybės administracijos Statybos ir urbanistikos skyriuje mums teigė, kad šaligatvis ardomas, kadangi ne visai atitiko projekto reikalavimus. Esą reikia tiesinti bortų liniją ir pertvarkyti įvažiavimą į automobilių aikštelę, kadangi šis įvažiavimas kiek išsikišęs į gatvę. Mums teigta, kad darbai nieko nekainuos.
UAB „Techsis“, rekonstruojančios Tryškių gatvę, direktorius Algirdas Birkantas sakė, kad pagal patikslintą projektą į automobilių aikštelės pusę reikia 20 centimetrų patraukti šaligatvį, kadangi per mažas atstumas likęs iki parduotuvės „Žaliasis raistas“ automobilių stovėjimo vietų. Bendrovė visa tai padarys už savo lėšas. „Mes norime priduoti šį objektą, todėl darbus atliekama už savo lėšas, Savivaldybei tai nieko nekainuos“,— sakė A.Birkantas. („KŽ“ inf.)

3 Komentarai

  1. Šaunuoliai „Žaliasis raistas”!Su pergale!O juk mūsų valdžios gudručiai buvo radę pasiteisinimą,kad ten negalima mašinų statyti kampu o reikia šonu prie šaligatvio.Tai ir reikėjo įrodyti!!!

    • Nedėvėjo kyšio tai ir užsuko tą salygatvi projektuotojas kad mašinų nestatyti ten. Netikiu kad darbininkai patys sumanė ji užsukti link to Z.Raisto

  2. Nedėvėjo kyšio tai ir užsuko tą salygatvi projektuotojas kad mašinų nestatyti ten. Netikiu kad darbininkai patys sumanė ji užsukti link to Z.Raisto

Komentarai nepriimami.