Rekonstruos Respublikos gatvę

Baigėsi Savivaldybės administracijos paskelbtas konkursas dėl Respublikos gatvės rekonstrukcijos.

Atvirame konkurse dalyvavo jungtinė įmonių grupė UAB „Techsis“, UAB „Tilta“, UAB „Orlis“ ir subrangovas UAB „Atamis“. Kiti du dalyviai — UAB „Žilinskas ir Ko“ bei įmonių grupė UAB „Plungės lagūna“ su UAB „Versina“.
Mažiausią kainą buvo pateikusi UAB „Žilinskas ir Ko“. Tačiau, pasak Savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų poskyrio vedėjos Albinos Ročiuvienės, ši bendrovė neatitiko reikalavimų, o į raginimus patikslinti informaciją, neatsakė. Tad iš likusių dviejų dalyvių konkursą laimėjo UAB „Techsis“ su partneriais, pateikę 3 mln. 938 tūkst. eurų kainą.
Tačiau sutartis dar nepasirašyta. Užsakovu be Savivaldybės administracijos yra UAB „Telšių vandenys“, kuri, įgyvendinant Respublikos gatvės rekonstrukciją, finansuoja ir yra atsakinga už naujų buitinių ir lietaus nuotekų bei vandentiekio tinklų įrengimą. Pasak UAB „Telšių vandenys“ generalinio direktoriaus Alvydo Jasevičiaus, įmonei atstovaujantys teisininkai tebenagrinėja sutartį. Su UAB „Techsis“ Savivaldybei ne visuomet sekasi, teko net bylinėtis. O labiausiai ši bendrovė „Kalvotojoje Žemaitijoje“ pagarsėjo dėl Žemaitės gimnazijos stadiono rekonstrukcijos.
Respublikos gatvės rekonstrukcijos trukmė — 35 mėnesiai, tačiau sutartį bus galima pratęsti pusmečiui. Pasak Savivaldybės administracijos Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjo Gintauto Lukausko, gatvė bus rekonstruojama nuo Autobusų stoties sankryžos iki Daukanto-Luokės gatvių sankryžos. G.Lukauskas sakė, kad nematantis kliūčių pasirašyti sutartį su konkurse laimėjusia įmonių grupe.
Iš 3 mln. 938 tūkst. eurų apie 800 tūkst. eurų skiriama buitinių ir lietaus nuotekų bei vandentiekio naujiems tinklams įrengti. („KŽ“ inf.)

5 Komentarai

  1. Jei jau bylinėjasi ir vėl? Ar išvis šita statybų įmonė turi reikiamą techniką? Specialistus? Nu nesąmones darooooot. Techsis berods ir menų mokyklą rekonstruoja… tai dabar dvidešimt metų gatvę rekonstruos? Atsibuskit pagaliau

  2. Vėl nori prakišti savo įmonę, kad galėtų kuo daugiau išplauti pinigų prieš rinkimus.

  3. 😃😃😃😃😃 35 menesiai kas cia per kosmosas o gal redakcija suklydo isivele klaida? 😳😃 ar cia tuneli statys 🤓🙈🤬😃😃😃

Komentarai nepriimami.