Būsimas įstaigos partneris drėbtelėjo keiksmažodžių

Juozo Simanausko (kairėje) vadovaujamas Telšių sporto ir rekreacijos centras neva prastai ugdė futbolininkus, todėl reikėjo įsteigti viešąją įstaigą „Telšių futbolo ateitis“. Pasirodo, „prastai“ centro treneriai dirba ir su jaunaisiais krepšininkais, todėl Savivaldybei siūloma tapti kitos viešosios įstaigos dalininke. O verslininkas Vidas Kolesinskis (dešinėje) pademonstravo savo bendravimo lygį, „tujindamas“ Tarybos narį ir keikdamasis.

Telšių rajono savivaldybės tarybos kolegijos posėdyje šiais metais buvo pristatyta vizija, kaip rajone vystyti krepšinį. Posėdyje viziją pristatė Savivaldybės tarybos narys Artūras Domarkas. Meras sudarė komisiją, kuri turi nuspręsti, kokį sprendimą derėtų priimti.

Alvydas Ivoncius

Siūlo tapti dalininke
Primename, kad A.Domarko pristatytoje vizijoje siūloma Savivaldybei tapti viešosios įstaigos „Telšių krepšinio centras“ dalininke, gaunant 50 procentų šios įstaigos dalių. Tačiau vizijoje didžioji finansinių įsipareigojimų dalis turėtų tekti Savivaldybei. Ji privalėtų įsipareigoti išlaikyti krepšinio komandą „Telšiai“, viešosios įstaigos administraciją, perduoti ir išlaikyti Areną bei Telšių sporto ir rekreacijos centro salę.
Kitas dalininkas padėtų išlaikyti krepšinio klubą, ieškoti rėmėjų. Kaip matote, įstaigos partneriams tektų gana nevienodi įsipareigojimai.
Viešosios įstaigos „Telšių krepšinio centras“ dabar dalininkas ir vadovas yra verslininkas Vidas Kolesinskis. O Savivaldybės tarybos narys Artūras Domarkas — jo žentas.

Kažkodėl labai skuba
Praėjusią savaitę įvyko mero sudarytos komisijos pirmasis posėdis. Komisijai vadovauja mero pavaduotojas Mantas Serva. Jis pasiūlė komisijos nariams pasidalinti darbais. Komisijos nariai savo ruožtu siūlė visų pirmiausia „Telšių krepšinio centrui“ pateikti savo konkrečius pageidavimus. Pasak komisijos narės, Finansų skyriaus vedėjos Reginos Radimonienės, komisijos nariai visų pirmiausia atstovauja Savivaldybei ir jos interesams.
Pagal siūlomą modelį „Telšių krepšinio centrui“ būtų patikėtas krepšinį pasirinkusių vaikų ugdymas, kaip minėta, įsteigiama įstaigos administracija. Iš Telšių sporto ir rekreacijos centro viešajai įstaigai turėtų būti perduoti trenerių etatai.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 2 (10104)

3 komentarai

  1. Toks jausmas kad savivaldybeje sedi sventieji ir puodus ziedzia .normalus zmogus be kaukes,ka galvojo ta pasake,kad telsiai turi krepsinio komanda tai ,liuks tai padekit zmogui ,kad ir toliau apie telsius zinotu .

  2. Normalus žmogus?!! Reikėjo policija iškviesti kad bauda išrašytų už keikimasi ir klausytojų orumo žeminimą. Ar toks „normalus“ gali pretenduoti atstovauti rajoną, dirbti su vaikais krepšinio aikštelėje? Aišku, kad ne.

Daugiau nekomentuojama.