Spalvoto meduolio šventėje — kvepėjo šv.Kalėdomis

Spalvoto meduolio diena švenčiama jau 10 metų. Telšiuose renginį organizavo ambasadorė Laima Jurytė-Zakarauskienė, VšĮ „Soneima“ GIMK specialistė Ernesta Radzevičienė, Oksana Kačinskienė, Jolanta Valantinienė, Jūratė Gėrybienė, savanoriai iš Telšių socialinių paslaugų centro, globėjų šeimų, Telšių VGN, Giedrė Kasparienė ir kiti, norėję prisidėti gerais darbais.

Laima Jurytė-Zakarauskienė
Renginio ambasadorė Telšiuose

Renginiui talkino net 16 savanorių, kurie savo nuoširdžiu darbu, geranorišku bei nuoširdžiu bendravimu sukūrė šiltą ir gražią šventę, spindėjusia didele bendryste. Nuspalvinta apie 600 meduolių, parašyta apie 600 linkėjimų.
Kasmet paskutinį lapkričio šeštadienį Telšiuose jau nuo 2013 metų rajono šeimos ir vaikai spalvina meduolius, rašo linkėjimus tiems, kam labiausiai to reikia — vargingai gyvenantiems vaikams, globos namuose augantiems mažyliams.
Spalvoto meduolio diena — tai iniciatyva, suartinanti šeimą ir draugus. Telšiuose šventė vyko Sūrio Džiugas namuose ir „Pitliaus skanėstai“ parduotuvėje-kepyklėlėje.
Renginį aplankė ir vaikus bei suaugusiuosius eilėmis, bendravimu ir nuoširdžiu linkėjimu džiugino ypatingi svečiai — teatro ir kino aktorė Valda Bičkutė bei rašytojas Mindaugas Valiukas. Su šeimomis apsilankė ir kartu renginyje dalyvavo rajono meras Petras Kuizinas, jo pavaduotojas Mantas Serva, miesto seniūnas Kazys Lečkauskas. Gausiai ne vienerius metus šventėje dalyvauja asociacijos „Mes šeima“ nariai su šeimomis, Maltiečių dienos centras su vaikais, Upynos dienos centro darbuotojai ir vaikai, laikinų šeimos namų šeimos, vaikų globos namų vaikai, Mitkaičių dienos centro darbuotojai ir vaikai, darbuotojai su lankomomis šeimomis, globos centro kolektyvas, Vokiečių klubas ir kiti.
Savanoriškas menines programėles atliko ir šventėje džiugino Kornelija ir Kamilė bei dvynės sesės Evelina ir Augustė („Ryškėnų studija“, mokytoja Nijolė Činskienė), YAMAHA muzikos mokyklos vaikai (vadovė Valdareza Laurinavičienė), jau ne vienerius metus prisidedantys prie šventės programos dainininkas Marius Petrauskas, Modernaus muzikinio lavinimo mokyklėlė „Conmuzica“. Meduolių spalvinimo šventėje dainavo ilgametė šventės rėmėja Silvija Steckytė ir Silvija Linkevičiūtė. Taip pat prie renginio prisidėjo „Foto fėjos“, „Fotoromas“, laikraščiai „Kalvotoji Žemaitija“ ir „Telšių žinios“.
Savanorių vardu dėkojame visiems, prisidėjusiems buvimu kartu ir gerais darbais.

2 komentarai

  1. Jėzus Maryja,gal galima be tos ambasadorės apsieiti.Jos tiek pilna visur,kad naktimis sapanuojasi.Matyt jau pavyko jos versliukui nukelninėti savivaldybę,kad tokia linksma veidelio išraiška,nors ta geradėjos šypsena sunkiai neatskiriama nuo šypsenos kai išsišiepiama darant kiaulystę.Duok Dieve rinkėjams proto,kad šia kadencija tai ir užsibaigtų…

  2. Koks skambus pavadinimas: renginio ambasadorė. O gal labiau tiktų- darbo partijos meduolių vaikams karalienė.Įdomu, kur darbiečių /Jurytė yra aktyvi šios partijos veikėja/ rinkėjams žadėtas gyvenimo pagerėjimas, kur šimtai žadėtų darbo vietų, kur laiminga vaikystė. Vietoj viso to-tik nuspalvinti meduoliai…O jo joj. Ar leisimės dar kartą jų apgaunami? Juk artėja nauji rinkimaiDidžiai

Daugiau nekomentuojama.