Nuo laikraščio pardavėjo iki įmonės savininko

Sveiki, mieli skaitytojai, mano kraštiečiai. Noriu su Jumis pasidalinti ilgai mintyse brandintos, o dabar pagaliau ir neseniai įsteigtos, internetinės parduotuvės well-smell atsiradimo istorija. Šiek tiek papasakosiu, nuo ko viskas prasidėjo, įterpiant ir mano paties gyvenimą.

Karolis Paulauskas

Augau šeimoje, kurioje trūko pinigėlių, todėl kartais sulaukdavau kandžių replikų. Tai paskatino jau nuo pat mažumės nesėdėti vietoje: turguje intensyviai prekiavau laikraščiais. Dar ir dabar daugelis telšiškių atsimena mane kaip berniuką, garsiai šaukdavusį: pirkit laikraštį „Kalvotoji Žemaitija“… Taipogi prekiavau ir kitais Telšių krašto laikraščiais! Deja, sulaukdavau ir skaudžių pajuokų — tiek iš vaikų, tiek iš suaugusiųjų. Kartais buvau vadinamas „laikraščiu“ ar „penktadienio žemaičiu“. Dabar suaugęs suprantu, kad tie žmonės tiesiog nežinojo, jog šios veiklos ėmiausi dėl pinigų stygiaus, kad išlaikyčiau save. Tad ne veltui dabar rašau savo istoriją būtent šiame laikraštyje, kurį kažkada pats pardavinėjau! Juk taip nostalgiška!
Tiesa, prekiauti laikraščiais man labai patiko, aš tiesiog mėgavausi tuo darbu. Galėjau pabendrauti su gausybe tiek jaunų, tiek vyresnių žmonių, pasiklausyti jų istorijų ir tuo pačiu įtikint, jog nusipirktų laikraštį dėl kokios nors įdomios naujienos.
Savybė mėgautis prekyba ir kontaktavimu su žmonėmis nedingo ir suaugus. Mintys apie savą prekybos verslą nuolatos sukosi galvoje. Visa ši ankstyva patirtis suformavo mane kaip asmenybę, davė drąsos nebijoti piktų žodžių, iššūkių ir bandyti kurti su klientų aptarnavimu susijusią įmonę Lietuvoje, nors ir žinoma, kad jaunam, pradedančiajam verslininkui tai nėra lengva.
Kaip jau tapo dažna, daugelis jaunimo išvažiuoja gyventi ir dirbti į užsienį. Taip atsitiko ir man, bet viliuosi grįžti į savo kraštą. Sujungus norą bent viena koja būti Lietuvoje su noru teikti kokybiškas prekes lietuvos žmonėms, gimė nedidelės įmonės idėja, kurios ateities planai yra tiekti kokybiškas prekes, užsisakant jas internetu. O darbuotojų ratas būtų grupelė jaunų žmonių, kurie džiaugtųsi darbu čia, Lietuvoje, o ne svetur. Stengiuosi sukurti tokią darbuotojų komandą, kuri mėgausis klientų aptarnavimu taip, kaip aš mėgavausi nuo vaikystės prekiaujant laikraščiais. Šią savybę perteiksiu ir darbuotojams. Kiekvienas gali būti pardavėju, bet ne kiekvienas mėgausis tuo. Musų komanda mėgausis! Todėl norime Jus, mieli skaitytojai, pakviesti apsilankyti internetinėje profesionalių kosmetinių prekių parduotuvėje well-smell ir įsigyti prekių Kalėdoms, gimtadieniams ar tiesiog sau už patrauklias kainas! Kaip naujai atsidariusi įmonė, turėsime nemažą pasiūlą. Svarbiausia tai, kad visas prekes turėsime vietoje, todėl jų pristatymo nereikės laukti ilgai. Juk dažnai pasitaiko, kai, užsisakant iš panašių parduotuvių, tiekėjai neturi užsakytos prekės sandėlyje, todėl tenka laukti net keletą savaičių. Pas mus to nebus! Skirtingai nei dauguma didelių įmonių, mūsų maža įmonė garantuoja pagarbų požiūrį į klientus, nes kiekvienas jų yra itin svarbus! Nedidelė įmonė garantuoja, kad jos kolektyvas bus surinktas iš žmonių, mėgstančių šį darbą, jį išmanančių ir norinčių, kad visada klientai butų patenkinti. Tad tikimės Jūsų visų palaikymo.
Parduotuvė atidaroma 2018 12 11. Sekite musų puslapį Facebooke ir gaukite naujausių prekių pristatymus bei laimėkite vertingus prizus reklaminėse akcijose. www.well-smell.lt

2 komentarai

  1. Sveiki, Telšių eglutė yra labai graži ir šilta. Nereikia vaikytis kažkokių naujų madų, nes tai tik pinigų švaistymas.

Daugiau nekomentuojama.