Tryškių gatvėje iškils moderni stotelė

Laukiama Tryškių gatvės remonto — tuomet šios autobusų stotelės vietoje bus įrengtas šiuolaikiškas paviljonas.

Prie elektros stulpo pritaisyta medinė lenta — suolelis ir prie to pat stulpo prisukta aprūdijusi lentelė su autobusų tvarkaraščiu. Tokia vargana autobusų stotelė ne kokiame nors Dievo užmirštame užkampyje, o savo išpuoselėta aplinka besidžiaugiančiuose Telšiuose — Žemaitijos sostinėje.

Lina Dijokienė

Į laikraščio „Kalvotoji Žemaitija“ redakciją paskambinęs skaitytojas buvo akivaizdžiai pasipiktinęs. Vyras širdo dėl, jo nuomone, itin neatsakingo Žemaitijos sostinės valdžios požiūrio į miesto ir rajono moksleivių saugumą. Jį papiktino autobusų stotelės, esančios Telšiuose, Tryškių gatvėje, vaizdas. Anot mūsų skaitytojo, vaikams, o tai būtent jie, vyro žodžiais, daugiausia šioje vietoje laukia autobuso, nėra jokios užuovėjos, vėjas pučia kiaurai, merkia lietūs ir sninga ant galvos.
„Kas už tai atsakingas? Nejaugi niekam nė motais, kad vaikai turi šitaip kentėti?“,— klausė telšiškis.
Kad mūsų skaitytojo priekaištai ne iš piršto laužti, įsitikinome patys. Tryškių gatvėje, geroka atkarpa jau už didžiojo turgaus Degaičių link, niūrią žiemos dieną išvydome, kad jo nupasakotas vaizdas tikrai kalba pats už save: lenta, turėjusi atstoti suolelį, per sprindį apklota sniegu, o ir iki pačios stotelės reikėtų briste bristi per gilias pusnis.
Paprašytas pakomentuoti šią situaciją, Telšių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir urbanistikos skyriaus Statybos poskyrio vedėjas Adomas Žvirzdinas laikraščiui „Kalvotoji Žemaitija“ patvirtino, jog tai labai gerai žinoma problema, kuri, beje, yra aktyviai sprendžiama.
Vedėjas patvirtino, jog nauja, moderni stotelė Tryškių gatvėje bus įrengta, kai bus vykdomas kapitalinio Tryškių gatvės remonto projekto įgyvendinimo kitas etapas. Šiuo metu jau vyksta darbų pirkimas. Tiesa, kada moksleiviams ir kitiems gyventojams nebereiks autobusų laukti tiesiog ant plyno lauko, valdininkas tiksliai pasakyti negalėjo. Galbūt tai įvyks dar šiemet.
A.Žvirzdinas pridūrė, jog be to bus sprendžiama dar kelių Telšiuose esančių miesto autobusų stotelių–paviljonų įrengimo klausimas. Ieškoma lėšų ir tikimasi, kad Žemaitijos sostinėje nė vienoje stotelėje keleiviams nebeteks lūkuriuoti viešojo transporto be užuovėjos.

1 komentaras

Daugiau nekomentuojama.