Vėl bandys paskirti Savivaldybės administracijos direktorių

Nuo praėjusių metų rugpjūčio mėnesio Savivaldybės administracija neturi vadovo. Dabar laikinai jai vadovauja darbietis Rimantas Žebrauskas. Ir štai vietos politikai vėl ėmė „maišyti kortas“ ir „rinkti kozirius“ paskirti nuolatinį Savivaldybės administracijos vadovą. Grėsmė netekti mero pavaduotojo pareigų iškilo Mantui Servai.

Alvydas Ivoncius

Mero stovykla pagausėjo
Į dvi konfliktuojančias stovyklas susiskaldžiusi Savivaldybės taryba iki šiol nesugebėjo paskirti Savivaldybės administracijos direktoriaus dėl grynai politinių ambicijų. Mero Petro Kuizino stovyklą palaikantys darbiečiai, tvarkiečiai, liberalė Jolanta Rupeikienė ir ekssocialdemokratas Adomas Domarkas norėjo, kad direktoriumi būtų paskirtas Kęstutis Anglickas. Tačiau priešiškai nusiteikusi stovykla, kuriai priklausė socialdemokratai, konservatoriai, „valstiečiai“ ir nepartinis Algirdas Bacevičius, manė kitaip ir siūlė savo kandidatu socialdemokratą Tomą Katkų.
Pernai rugpjūčio mėnesį kartu su Savivaldybės administracijos direktoriumi Sauliumi Urbonu buvo atstatydintas ir mero pavaduotojas Kęstutis Gusarovas. Mero stovykla į šias pareigas siūlė nepartinį Almantą Lukavičių. Jo kandidatūrai nepritarė oponentų stovykla. Pastaroji žlugdė posėdžius netvirtindama darbotvarkės arba palikdama posėdžių salę, kad neliktų kvorumo.
Politikų peštynėse tapo akivaizdu, kad jiems svarbiausia ne siūlomų asmenų kompetencija ir patirtis, o priklausymas vienai ar kitai stovyklai. Tokiu būdu nuvertintos vadovų pareigos iki paprasčiausio politinio „grobio“.
Mero oponentų stovykla taip pat pageidavo, kad mero pavaduotojo kėdėje atsisėstų konservatorius Mantas Serva. Mero stovykla į šias pareigas tikėjosi paskirti nepartinį Savivaldybės tarybos narį Almantą Lukavičių, priklausantį tvarkiečių frakcijai.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 8 (10120)

2 komentarai

Daugiau nekomentuojama.