Telšiai — gražėja, o kaip „užkampiai“?

Telšių rajono savivaldybė, pasišovusi išlaidauti „kariljonams“, „herbams“, šventėms, nesaikingai didinti „elitinių“ valdininkų atlyginimus, žertis dešimtis tūkstančių eurų krepšinio ir futbolo komandoms, pasirodo, pamiršo kasdienius, paprastus, tačiau žmones erzinančius reikalus.

Alvydas Ivoncius

2017 metų rugsėjyje rašėme apie kelio į Gaudikaičių atliekų surinkimo aikštelę būklę. Važiuojant šiuo keliu, dažnam kyla noras išversti gabenamas atliekas pakelėje. Asfaltuota kelio dalis — vien bjaurios duobės, ne ką geresnė ir žvyruota. Keisčiausia, kad tuo keliu darda ir komunalinių įmonių, ir UAB „Telšių vandenys“ sunkvežimiai bei automobiliai. Kaip sakoma, šašas — viduryje kaktos, bet rajono valdžia pamiršta pasižiūrėti į veidrodį.
Beje, iki šiol valdžia neįstengė išsiaiškinti, kas šį kelią turėtų remontuoti: Savivaldybė, „Telšių vandenys“, Telšių regiono atliekų tvarkymo centras ar visi kartu?
Užtat, pamenate, Algirdas Žebrauskas siūlė akmeninėmis trinkelėmis išgrįsti Respublikos gatvę, neseniai pageidavo 25 tūkst. eurų Žemaitijos herbui virš kariljono, o rajono valdžia lyg niekur nieko šiais metais sugebėjo išleisti 17 tūkst. 593 eurus Vasario 16-osios minėjimui. Futbolo ir krepšinio komandoms išlaikyti negaila būtų pusantro šimto tūkstančio eurų, o kiek dar skiriama visokioms su politikais susijusioms „kilnias misijas“ atliekančioms visuomeninėmis organizacijoms ir viešosioms įstaigoms. Tikriausiai viską suskaičiavę per metus gautume šimtus tūkstančių eurų, kurių dėl mažo biudžeto verkšlenantys politikai nuolat stokoja paprastiems darbams.
Kelio į Gaudikaičių atliekų surinkimo aikštelę remontas, pasirodo, buvo pernelyg sunkus uždavinys šios kadencijos Savivaldybės tarybai. Nemenka dalis tų pačių politikų bus ir naujojoje Taryboje, perdiegdami į ją išlaidavimo „tradicijas“.

4 komentarai

  1. Didžiulė pagarba žurnalistui A. Ivonciui, už nešališkus, išsamius ir įdomius straipsnius. Džiaugiamės turėdami tokį įžvalgų ir šviesų protą, šiais niūriais ir tamsiai laikais.

  2. ir kiek dar neasfaltuotu gatviu ,kur jau senai turejo but asfaltas,montvilos-degaiciu-anulenu-taikos-kursenu ,ir cia nevisos

  3. Aš nuo pusiaukelės jau galvijau gišti ir važiuoti į mišką geru keliuku ir atiduoti šiukšles, bet sąžinė neleido ,todėl laužydamas mašina nuvežiau

Daugiau nekomentuojama.