Teismas: sutartis nutraukta nepagrįstai

Respublikos gatvės rekonstrukcija pabrango net neprasidėjusi. Teismas priteisė išlaidas dėl sutarties nutraukimo.

Rašėme, kad Savivaldybės administracija ir UAB „Telšių vandenys“ nutraukė sutartį su UAB „Techsis“ dėl Respublikos gatvės rekonstrukcijos. Minėta statybų bendrovė jau žinoma mūsų skaitytojams, tačiau šįsyk tema apie kitokias „tvoras“, kurios surenčiamos, kad po įvykusių konkursų pasikeistų laimėtojas.

Alvydas Ivoncius

Pasirašė sutartį
Dėl miestui labai svarbios Respublikos gatvės rekonstrukcijos buvo paskelbtas konkursas. Jį, pasiūliusi mažiausią kainą, laimėjo UAB „Techsis“. Gatvės rekonstrukcija truks net trejus metus, paraleliai vykdant du projektus: nuotekų ir vandentiekio linijų bei šaligatvių ir važiuojamosios dalies įrengimo. Rekonstruojamose atkarpose eismas, išskyrus pėsčiųjų, bus visiškai uždaromas.
Po konkurso Telšių rajono savivaldybės administracija, UAB „Telšių vandenys“ ir UAB „Techsis“ 2018 metų spalio 30 dieną pasirašė sutartį, kuri įsigaliojo tų metų lapkričio 7 dieną. Pasirašius sutartį, UAB „Techsis“ privalėjo pateikti draudimo bendrovės garantiją. Ji būtina, jei rangovas nesilaikytų sutarties sąlygų ar nevykdytų darbų. Garantiją suteikė draudimo bendrovė „Rizikos cesija“. Ji 2018 metų lapkričio 2 dieną Statybos ir urbanistikos skyriaus vyr. specialistei Agnei Petrulytei pateikė laidavimo projektą. Valdininkė draudimo bendrovei atsakė: „… peržiūrėjau, atrodo, viskas gerai“.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 35 (10147)