Tarybos nariai taip pat turi teisę… apsijuokti

Almantas Lukavičius tikina esą advokatai rašo teikimą dėl mero įgaliojimų nutraukimo. Kęstutį Gusarovą valdančioji dauguma savo „apkalta“ gali įtraukti nebent į „žaidimą smėlio dėžėje“.

Antrajame šios kadencijos Tarybos posėdyje pagal tvarkiečių sąrašą išrinktas, pretendentas į Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojus Almantas Lukavičius pranešė įspūdingą ketinimą: kitame Tarybos posėdyje bus pradėta mero įgaliojimų nutraukimo procedūra. Kitaip sakant, apkalta merui. Žodis — ne žvirblis, išskrido — nepagausi. Jei jau Tarybos narys tai pareiškė, matyt, žino, ką sakantis.

Alvydas Ivoncius

Ryžtingas pareiškimas
Taigi pasiteiravome A.Lukavičiaus, ar jau ruošiamasi mero „apkaltai“ ir kokie faktai jai parengti bus pateikti. Tarybos narys tikino esą advokatai jau kaip ir baigė rašyti tekstą. O toliau jau buvo sunku išsiaiškinti: teiks kokį nors dokumentą šią savaitę įvyksiančiam Tarybos posėdžiui, ar ne. A.Lukavičius galiausiai pripažino, kad dar neaišku.
Jis įsitikinęs, kad pagrindo pradėti mero įgaliojimų nutraukimą yra. Esą meras nutraukė pirmąjį Tarybos posėdį. Pasak A.Lukavičiaus, meras Kęstutis Gusarovas, žinodamas, ką dauguma siūlys į Savivaldybės administracijos vadovų pareigas, laiku nesikreipė į Specialiųjų tyrimų tarnybą bei Valstybės saugumo departamentą dėl pažymų. Esą meras, kas numatomi skirti į pareigas, jau žinojo nuo balandžio 8 dienos.
Taip, žinojo, bet ne einantis pareigas meras K.Gusarovas, o išrinktas meru K.Gusarovas. Jis prisiekė, taigi ir pareigas pradėjo eiti bene dešimčia dienų vėliau. Be to, sprendimų projektai dėl Imanto Motiejūno skyrimo Savivaldybės administracijos direktoriumi, A.Lukavičiaus — jo pavaduotoju, Tomo Lekavičiaus — vicemeru buvo parengti „paslaugaus“ ankstesnio mero Petro Kuizino K.Gusarovo vardu.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 40 (10152)

1 komentaras

Daugiau nekomentuojama.