Politikai užsimojo sutramdyti valdžios kritiką

Algirdas Bacevičius (dešinėje) dažnai pakliūva į valdančiųjų kritikos taikinį.

Moralės pamokos. Priešiškumas nuolatiniam valdžios darbų peikėjui, kritikuotojui ir gal net tiesiog priekabių ieškotojui Algirdui Bacevičiui, regis, suvienijo šiaip ne itin darnią Telšių rajono savivaldybės tarybos valdančiąją daugumą.

Lina Dijokienė

Nebuvo vieningi
Prieš savaitę laikraštis „Kalvotoji Žemaitija“ rašė, jog Telšių r. savivaldybės tarybos komitetuose svarstant Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos iniciatyvą pasiūlyti Lietuvos savivaldybių asociacijos apdovanojimui „Auksinė krivūlė“ ilgametį politikos veikėją „valstietį“ Algirdą Tarvainį, jo kandidatūrai vieningai pritarta nebuvo. Vieni vietos politikai menkino kandidato nuopelnus, kiti kritikavo pateikimo argumentus, treti siūlė nerinkti iš saviškių, t.y., iš dabartinės Tarybos narių.
Kaip visada savo nuomonę šiuo klausimu turėjo nuolatinis valdžios kritikas Algirdas Bacevičius, uoliai panaršęs po bendravardžio kandidato apdovanojimui gauti biografiją, išpešęs neva kompromituojančių faktų iš jo šeimos narių gyvenimo ar paties darbo istorijos.

Užgavo pašaipos
Nors kritikuojančių A.Tarvainio kandidatūros pasirinkimą buvo ir daugiau, LVŽS frakcijos atstovų pykčio strėlės ketvirtadienį įvykusiame Tarybos posėdyje skrido tik A.Bacevičiaus adresu. Minėtos frakcijos seniūnė, „valstietė“ Vilma Rumšienė, tiesa, neįvardindama tiesiogiai, perskaitė emocingą kreipimąsi. Tačiau iš teksto buvo aišku, kam jis adresuotas.
Kreipimesi pabrėžiama, kad politikai yra pakantūs kritikai ir gerbia kiekvieno teisę turėti savo nuomonę bei ją reikšti. Tačiau, pasak teksto autorių, tas nuomonės reiškimas neturėtų būti „siekiantis pašaipos, įžeidžiantis ar nukreiptas į asmeniškumus“. Toliau buvo detaliai nupasakotas A.Bacevičiaus elgesys per komiteto posėdį, kur jis rodęs kompiuterio ekrane A.Tarvainio dukters nuotrauką, klausinėjęs, ar kolegos ją pažįstantys, replikavęs apie jos gyvenimo aplinkybes ir tai viešinęs savo socialinėje paskyroje.
A.Bacevičiui buvo pasiūlyta laiką ir energiją skirti ne informacijos rinkimui apie kitų Tarybos narių asmeninį gyvenimą, o darbui ir idėjoms, užuominomis prikištas galbūt ne visai pavyzdingas ir paties valdžios kritiko asmeninis gyvenimas.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 67 (10179)

4 komentarai

  1. Laikykis Bacevičiau, tu paskutinė barikada nuo visiško valdžios išprotėjimo ir savivalės.

  2. Užuominos apie Bacevičiaus ne itin pavyzdingą asmeninį gyvenimą tiesiai į dešimtuką. Nenutrūkstamos, neretai nepagrįstos priekabės visiems, tarybai, valstybinėms institucijoms, artimiems, pažystamiems ir taip pat savo vaikams sako, kad galimai pas žmogų yra kažkokių sutrikimų..Nebūna taip, kad vien tik tu teisus, o visi kiti ne.

Daugiau nekomentuojama.