Telšių rajono „savivaldybininkų“ laukia teisiamųjų suolas

Praėjusią savaitę Specialiųjų tyrimų tarnyba pranešė, kad Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Šiaulių apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl galimos korupcijos Telšių rajono savivaldybėje.

Pranešime rašoma: „Šioje byloje prieš teismą stos kyšininkavimu ir papirkimu kaltinamas buvęs Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius S.U. Be to, kaltinimai dėl kyšininkavimo pareikšti ir buvusiam jo pavaduotojui K.A., Savivaldybės Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjai L.S., Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjui G.L., buvusiam Tarybos nariui, privačios bendrovės vadovui J.B. Dar trys privačių bendrovių vadovai bus teisiami dėl galimo Savivaldybės tarnautojų papirkimo.
Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnams atlikus ikiteisminį tyrimą, nustatyta, kad kyšininkavimu kaltinami Telšių rajono savivaldybės tarnautojai, būdami atsakingi už įvairias Savivaldybės vykdomų viešųjų pirkimų procedūras, priėmė kyšius iš pirkimuose dalyvaujančių minėtų įmonių vadovų už išskirtinių sąlygų sudarymą ir palankumą šioms įmonėms laimėti Savivaldybės organizuojamus pirkimus.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 71 (10183)

2 komentarai

  1. Labai gražu. Žemaitijos jubiliejinių metų proga pasistengė valdininkai pasižymėti. Geresnio būdo nerado įeiti į istoriją.

  2. Įpatingai pasižymėjo Telšiai per „prichvatizacija“,sunaikino gamyklas,išsigrobstė turtą ir „viešpatauja nebaudžiami.

Daugiau nekomentuojama.