„Padėkos bijūnai“ — verslo lyderiams ir mecenatams

Už nominaciją „Metų darbdavys“, kurią įteikė meras Kęstutis Gusarovas, padėkojo „Žemaitijos pieno“ vadovas Algirdas Pažemeckas.

Praėjusį pirmadienį Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas pakvietė rajono įmonių ir organizacijų atstovus į padėkos vakarą. Pasak rajono vadovo, jis norįs atgaivinti mero padėkos renginių tradiciją, kur geriausia proga padėkoti ne tik verslo lyderiams, bet ir kitų organizacijų atstovams už jų indėlį į visokeriopą Telšių rajono augimą.

Pirmiausia visus susirinkusius barokiniu šokiu pasveikino Žemaitės dramos teatro šokio studija (vad. Ina Levickienė), o vėliau renginio vedėjai — Žemaitės dramos teatro režisierius Donatas Žilinskas ir aktorė Margarita Bladženauskaitė — į sceną pakvietė rajono merą. K.Gusarovas pasveikino renginio dalyvius ir priminė, jog padėkos vakaras sutapo su Jo Ekscelencijos Telšių vyskupo Kęstučio Kėvalo gimimo diena.

Ta proga kilnų dvasininką pasveikino ne tik rajono meras, bet ir Seimo narys Valentinas Bukauskas.
Vėliau kreipdamasis į susirinkusiuosius ir jiems dėkodamas, K.Gusarovas pastebėjo: „Kiekvieno iš Jūsų plėtojamas verslas yra svarus indėlis į bendrą rajono plėtrą. Jūs esate darbo vietų kūrėjai, sporto, kultūros, švietimo sričių rėmėjai. Vieni savo verslą dar tik pradedate, kiti jau esate sukaupę didžiulę patirtį ir turite nuosavą sėkmės istoriją, treti — novatoriai, kurie drąsiai žengiate į rinką. Visi skirtingi, turintys unikalią verslo formulę, tačiau vienodai svarbūs rajonui. Rajone — daugiausiai turime didmenine bei mažmenine prekyba užsiimančių smulkių įmonių, kuriose dirba nuo 1 iki 4 darbuotojų. Didžiuojamės, kad Žemaitijos sostinėje yra įsikūrusi viena didžiausių įmonių Lietuvoje „Žemaitijos pienas“, o visai netrukus sulauksime naujo starto — veiklą pradės užsienio kapitalo įmonė „Escolit“.
Pagal pastarųjų metų statistinius duomenis ženklu tai, kad Telšių rajone vienam gyventojui tenkančių tiesioginių užsienio investicijų rodiklis rajone beveik padvigubėjo — išaugo 45 proc. Tačiau vis dar pasigendama spartesnio augimo ir plėtros“.
Meras išreiškė pageidavimą, kad toks padėkos vakaras būtų ne paskutinis, ieškant tampresnio bendradarbiavimo su verslo žmonėmis, siekiant sudaryti palankesnes sąlygas pramonės ir verslo aplinkai kurti ar jo plėtrai vystyti. „Kartu su Telšių savivaldybės tarybos nariais stengsiuosi, kad toks renginys taptų tradicija, kaskart sukviečiančia vis daugiau verslo atstovų bei vienijančia verslo bendruomenės narius“,— sakė K.Gusarovas.
Simboliška — mieste ant septynių kalvų įsteigti septyni specialiai renginiui sukurti unikalūs apdovanojimai „Padėkos bijūnai“, kurių tikslas — padėkoti už verslo idėjas, rezultatus bei nuopelnus rajone.

Paskelbtos šios nominacijos ir jų laimėtojai
„Metų investicija į rajoną“ — UAB „Levandula“ . Už investicijas, verslo kūrimą rajone, kuris stiprina ir plėtoja Telšių rajono patrauklumą Lietuvoje. Už naujų darbo vietų atsiradimą, idėjas ir ateities planus rajono bendruomenėje. Apdovanojimą įteikė Telšių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazys Lečkauskas.
„Šeimos plėtojamas verslas“ — UAB „Spaudos lankas“. Ši nominacija skirta už gebėjimą sujungti dvi šeimos kartas bendro verslo plėtojimo link. Apdovanojimą įteikė Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Imantas Motiejūnas.
„Moteris — lyderė“ — UAB „Scandye“ generalinė direktorė Violeta Jurkevičienė. Nominacija skirta už sėkmingą vadovavimą verslui — suburti komandą, ugdyti jos narių pasitikėjimą savimi ir savo kolegomis, būti lydere ir tuo pat metu išlikti žavesį ir charizmą spinduliuojančia moterimi. Apdovanojimą įteikė Telšių apskrities verslo inkubatoriaus direktorė Jolanta Norvaišienė.
„Metų verslo plėtra“ — UAB „Telsoda“. Nominacija suteikta už daugiausiai per 2019 metus sukurtų naujų darbo vietų, kuriose įdarbinti mūsų rajono gyventojai, bei sveikintiną drąsų žingsnį — modernizuoti ir visiškai atnaujinti buvusią įmonę Telšių rajone. Apdovanojimą įteikė Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Telšių skyriaus vedėja Diana Abelkienė.
„Verslininkas maksimalistas“ — MB „Sporto vitaminas“ direktorius Tomas Jogminas. Apdovanojimas suteiktas už aktyvumą versle ir visuomeninėje veikloje. T.Jogminas įkūrė sporto klubą „Vitaminas“, nuo 2019 m. Telšiuose atidarė ir visuomenei pasiūlė dar vieną aktyvaus laisvalaikio praleidimo pramogą — vandenlenčių parką. Be šių veiklų, T.Jogminas aktyviai prisideda ir dalyvauja visuomeniniame gyvenime. Apdovanojimą įteikė Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Almantas Lukavičius.
„Metų kultūros rėmėjas“ — UAB „Sidonas ir Ko“. Tai nominacija už iniciatyvą kuriant Telšių miesto ir rajono socialinį ir kultūrinį įvaizdį, už nuoširdžią finansinę pagalbą organizuojant renginius. Parama bei palaikymas kultūriniams renginiams suteikia visam rajonui platesnes galimybes reklamuotis ir reklamą panaudoti kaip priemonę, turinčią teigiamos įtakos ilgalaikiam ekonomikos augimui, urbanizacijos plėtrai, tiesioginėms investicijoms pritraukti bei kultūriniam turizmui skatinti, kuris garsina Telšius. Apdovanojimą įteikė Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas.
„Metų darbdavys“ — „Žemaitijos pienas“. Apdovanojimas suteiktas įmonei, kuri per 2019 metus Telšių mieste ir rajone įdarbino daugiausiai žmonių. Ši nominacija atspindi ne tik momentinį įvertinimą, bet ir daugelio metų rezultatus. Didelė komanda ir darbuotojų skaičius — be galo didelis iššūkis įmonės savininkams. Jis reikalauja gerai apgalvotų, kompleksiškai įvertintų sprendimų, profesionalaus potencialių rizikų valdymo ir perspektyvių įžvalgų. Taip pat gebėjimo sukurti atmosferą, kuri skatintų įmonės darbuotojus motyvacijai ir bendram darbui. Tai ilgametė sėkmės istorija rajone, kurią šiandien galime drąsiai vadinti neatsiejama Žemaitijos sostinės įvaizdžio dalimi. Renginį vainikuojantį apdovanojimą įmonės vadovui Algirdui Pažemeckui įteikė Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.
Apdovanojimo „Padėkos bijūnas“ autorius — iš Telšių kilęs garsus stiklo menininkas Vygantas Paulauskas.
Meras taip pat nepamiršo padėkoti renginio vedėjams ir atlikėjams, įteikdamas jiems gėlių.
Padėkos vakare maloniai nuteikė pasirodžiusi grupė „All’antico“, skambėjo Klaipėdos muzikinio teatro muzikantės Dailės Docienės arfos melodijos. (Telšių rajono savivaldybės inf.)

 

1 komentaras

Daugiau nekomentuojama.