Imantas Motiejūnas Žemaitės gatvėje statysis namą?

Sklype kol kas pastatytas tik Rimantės Šalaševičiūtės ir Imanto Motiejūno reklaminis stendas.

Mums buvo pranešta, kad I.Motiejūnas Telšiuose, Žemaitės gatvėje, šalia „Kalvotosios Žemaitijos“ redakcijos, priešais daugiabutį, kuriame turi butą, įsigijo sklypą namui statyti. Kaip matysite, šios aplinkybės jis nenorėjo išsamiai komentuoti.

Alvydas Ivoncius

Tarp „Kalvotosios Žemaitijos“ redakcijos ir privataus medinio namo yra siauras, link arenos nutįsęs sklypas. Kadaise čia stovėjo medinis namas, kuris buvo nugriautas. Sklypo gale buvo sandėliukai ir garažai. Prieš daugybę metų kažkas šį statinį, išardęs plytomis, pavogė. Sklypo gale liko dalis griuvėsių, krūmai, seni ir jauni medžiai.
Šiemet pastebėjome, kad sklypas tvarkomas. Tiesa, tvarkymo požymių aptikdavome kažkodėl dažniausiai tik po savaitgalių. Kažkas stumdė žemę teritorijoje, nupjovė krūmus ir medžius, išrovė kelmus, bet darbo metu nematėme, kas čia taip energingai triūsia.  Sklypu daugybę metų niekas nesusigundė gal todėl, kad jis siauras, tik kažkiek praplatėjęs ties arenos teritorijos tvora. Sklypas savo forma primena „L“ raidę.
Galiausiai mums buvo pranešta, kad sklypą namui statytis neva įsigijo Savivaldybės administracijos direktorius Imantas Motiejūnas. Tiesa, aptvarkius sklypą, kol kas nieko nestatoma.
Kol dar I.Motiejūnas dirbo Savivaldybės administracijos direktoriumi, rugpjūčio mėnesį jam pateikėme klausimą: „Mums pranešta, kad Jūs įsigijote sklypą šalia „Kalvotosios Žemaitijos“ redakcijos, Žemaitės gatvėje, kuriame ketinate statyti namą. Ar tai tiesa, ar iš viso ketinate statytis namą jei ne toje, tai kitoje vietoje? Pastebėjome, kad sklypas šalia Redakcijos pastato tvarkomas, ar tai daroma Jūsų iniciatyva? Gal galėtumėte pranešti sklypą tvarkiusios bendrovės pavadinimą, kad niekam nekiltų abejonių, jog ta bendrovė buvo ar yra susijusi su kuriais nors Savivaldybės administracijos statybų ar kitokiais užsakymais?“
Gavome štai tokį atsakymą: „Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Imanto Motiejūno šeimos turimas turtas yra deklaruotas įstatymų numatyta tvarka. Duomenys apie turimą turtą pateikti galiojančiuose teisės aktuose numatyta apimtimi“. Lyg ir ne to klausėme.
Pateikdamas turto ir pajamų deklaraciją už 2019 metus, I.Motiejūnas nurodė 40 tūkst. vertės butą daugiabučiame name, 56 tūkst. eurų kredito įstaigose ir ne jose laikomų lėšų. Sutuoktinė turėjo 40 tūkst. kredito įstaigose ir ne jose laikomų lėšų, 11 tūkst. 310 eurų vertės transporto priemonę. Taigi pagal deklaraciją už 2019 metus Motiejūnų šeima turėjo 96 tūkst. eurų santaupų. Deklaracijoje už 2019 metus joks sklypas neįrašytas. Tai gal I.Motiejūnas šį sklypą įsigijo šiemet?

2 komentarai

  1. Į seimą jo niekas, niekada neišrinks, to betrūko, jis Vilniuje po poros metų pritaupytų pinigų namui. Moka žmonės „biznį“ daryti…

Jūsų komentaras

Jūsų el. pašto adreso nerodysime.


*


Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.