Rajono „valstiečių“ vedlė šaudo „pletkų“ šoviniais

Kad galima rašyti skundus, bandyti ką nors išsiaiškinti, prisiminė Savivaldybės tarybos narė, Telšių rajono „valstiečių“ vedlė Vilma Rumšienė. Tiesa, ji iniciatyvomis aiškintis įtartinus reikalus, kol Savivaldybės administracijai vadovavo Imantas Motiejūnas, negarsėjo.

Alvydas Ivoncius

Susirūpino viruso… saugumu
Merui Kęstučiui Gusarovui V.Rumšienė parašė neva paklausimą. Jame prašo išsiaiškinti, kodėl nebuvo „užtikrintas COVID-19 infekcijos saugumas Telšių socialinių paslaugų centre“. Įdėmiau perskaitykite šią citatą: mero prašoma išsiaiškinti, kodėl Telšių socialinių paslaugų centras neužtikrino… viruso saugumo. Ką turėjo daryti Telšių rajono socialinių paslaugų centras: nedezinfekuoti patalpų, nesisaugoti, nes kaip kitaip užtikrinsi, kad grėsmingasis virusas būtų saugus ir jaustųsi it svečiuose…
Skunde V.Rumšienė aiškina, kad spalio 23 dieną Telšių socialinių paslaugų centre buvo organizuotas susitikimas su kandidatu į Seimą Valentinu Bukausku ir Savivaldybės tarybos nariu Tomu Katkumi. Pasak V.Rumšienės, dar spalio 21 dieną Savivaldybės administracijos direktorius patvirtino koronaviruso valdymo priemones. Jose, anot V.Rumšienės, nurodyta įstaigose ir įmonėse neorganizuoti kolektyvų renginių ir kitų nebūtinų darbuotojų susibūrimų, ypač švietimo, asmens sveikatos priežiūros, socialinės globos ir slaugos įstaigose, valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse. Esą Telšių socialinių paslaugų centro direktorė nesiėmė saugumo priemonių, atvirkščiai,— sukvietė iš seniūnijų atvykti darbuotojus. „Tokie Rasos Gustienės veiksmai sukėlė grėsmę darbuotojų sveikatai, taip pat yra sutrikdytas įstaigos darbas, niekas negali paneigti, jog infekcija nebuvo užkrėsti ir paslaugų gavėjai“,— aiškina skunde V.Rumšienė.

Žeria kaltinimus be įrodymų
Pagal įrodymų logiką, formuluotė „niekas negali paneigti“ yra nevykusi. Laikydamiesi formuluotės „niekas negali paneigti“, bet kuo galima apkaltinti bet ką,— įrodinėja teigiantysis. Tad ponia V.Rumšienė turėtų pateikti įrodymus, kad būtent tos dienos susirinkime kas nors iš dalyvių jau sirgo ir galėjo išplatinti virusą. Suprantama, susibūrimai sukelia didesnę riziką, todėl jų ir patariama arba net reikalaujama vengti. V.Rumšienės minėtame Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakyme nėra primygtinai nurodyta neorganizuoti susibūrimų, o rekomenduojama jų vengti.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 90 (10302)

3 komentarai

  1. Na UAB direktorės žodžius reiktų mažiausiai kokį trisdešimt kartų patikrinti, kad ja galėtum patikėti. Bet juk sava…

  2. tokių susirinkimų organizatorių, siaučiant virusui, yra ne tik socialinių paslaugų centre. Štai Žemaitės teatre direktorė, leidžianti sau dirbti dvi – tris dienas per savaitę, atvykus kviečia darbuotojų „gamybinį“ susirinkimą (į kurį, aišku, eiti privaloma). Kažin ar tame administracijos direktoriaus įsakyme, kuris minimas straisnyje, yra tik rekomendacija vengti organizuoti susibūrimus, bet ir numatyta atsakomybė įstagos vadovui už pasekmes? Gal kas žinot?

Daugiau nekomentuojama.