Naujam direktoriui kažkas „pakišo kiaulę“

Išsiuntėme kelis klausimus Savivaldybės administracijos direktoriui Tomui Katkui. Nei juoktis, nei verkti: gavome Šiauliuose gyvenančio Tomo Katkaus atsakymą. Pasirodo, kažkas Savivaldybės svetainėje kontaktų dalyje prie Savivaldybės administracijos direktoriaus Tomo Katkaus pavardės įrašė šiauliečio Tomo Katkaus elektroninio pašto adresą.

Savivaldybės administracijos direktoriaus Tomo Katkaus elektroninio pašto adresą nukopijavome iš Savivaldybės svetainės kontaktų dalies: tomas.katkus@gmail.com. Išsiuntėme klausimus. Netrukus gavome tokį atsakymą: „Sveiki, parašėte Tomui Katkui iš Šiaulių. Keista, kad kai Tomas Katkus iš Telšių tapo administracijos direktoriumi, dauguma jam skirtų el. laiškų ateina man. Pasitikslinkite gavėjo el. paštą“. Pasitikslinome, pažiūrėjome dar kartą: tikrai įrašyta „tomas.katkus@gmail.com“. Tokiu adresu ir siuntėme du laiškus. Paskambinome Savivaldybės administracijos direktoriui ir pranešėme, kad jam skirti laiškai skrieja šiauliečiui Tomui Katkui.
Pasirodo, Savivaldybės administracijos direktorius niekada tokio elektroninio pašto adreso net neturėjo. Jo asmeninis elektroninio pašto adresas „t.katkus@gmail.com“.
Tačiau į kontaktų dalį šiauliečio Tomo Katkaus elektroninio pašto adresą įrašė ne šventoji dvasia ar nelabasis, o Savivaldybės administracijos darbuotojas. Keista, kad jis galėjo taip apsirikti. Visų pirmiausia štai dėl ko: turėjo įdiegti naują Savivaldybės administracijos direktoriaus elektroninio pašto adresą. Savivaldybės administracijos darbuotojų adresai sudaromi pagal standartinę schemą: vardas, pavardė@telsiai.lt. Jau siunčiant laiškus su klausimais, pasirodė keista, kad direktoriaus pašto adresas baigiasi „gmail.com“. Na, bet ko nebūna. Koks asmeninis T.Katkaus elektroninio pašto adresas, nesivarginome tiksliai išsiaiškinti, tik pagalvojome: jis pats tokio adreso pageidavo. Pasirodo, ne.
Ne mažiau keista ir tai, kad įdiegiant Savivaldybės administracijos direktoriui T.Katkui naują elektroninio pašto adresą, jį sugebėta užregistruoti kito asmens veikiančio pašto pavadinimu. O gal net nebuvo diegiamas naujas adresas, įrašytas šitoks „iš galvos“.
Nežinia, kiek Savivaldybės administracijos direktoriui T.Katkui skirtų laiškų nuskriejo į šiauliečio T.Katkaus elektroninio pašto dėžutę. Laimė, šiaulietis perspėjo, o antraip nežinia, kiek laiko jis dar būtų skaitęs Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriui skirtus laiškus. („KŽ“ inf.)

3 komentarai

  1. Dar ne tokių dokumentų pakiš pasirašyti…ten intrigų apsčiai, todėl Katkui teks prieš pasirašant skaityti, ant ko parašą deda

Daugiau nekomentuojama.