ŽIŪROVŲ PAGEIDAVIMU

Vestuvės — stebuklinga šventė. Kartais, kai du visai nesuderinami žmonės nusprendžia būti kartu. Bet jeigu jie dar sugeba kartu išgyventi 25 metus – tai prilygsta vienam iš pasaulio stebuklų. O jeigu vienas iš jų — Bronius su armonika, o kitas — Stefa su siautulingu charakteriu — lauk fejerverkų. O jeigu dar paradui vadovauja piršlys Beausis — tai be žemės drebėjimo neprasisuksi. Išskirtinė jubiliejinė šventė jūsų mieste „pakeis upių vagas“ ir jūsų supratimą, kas yra šeima. ŽIŪROVŲ PAGEIDAVIMU vėl pristatomoje koncertinėje programoje „Sidabrinės vestuvės“ jūsų laukia juokingi vaizdeliai-patarimai, kaip išsaugoti šeimą, ką daryti, kai vilties nėra ir, kaip muzika gali išgelbėti jūsų santykius.
ATNAUJINTAME ŠOU BUS VISKO! Smagūs, nepakartojami ir fantastiški šventės atlikėjai „ŽEMAITUKAI“ dainos, šokiai ir juokas iki pat „dugno“.
Kviečiame visus į Galvanauskų sidabrines vestuves, kurios vyks Nevarėnų kultūros centre, kovo 30 d., 20.30 val. Bilieto kaina — 12 Eur, vaikams (7-12 m.) — 6 Eur. Bilietų teiraukitės kultūros centre. Informacija telefonu 8~686 52601.