Dulkių siurblio šluotos naudojimas: patarimai

Šiais laikais prižiūrėti namus – tikrai nėra sunku, juolab, nereikia skirti daug laiko, kad ne tik dulkės, tačiau ir kiti nešvarumai – neerzintų.  Vienas didžiausių pagalbininkų – siurbliai. Įprasti, robotai, šluotos, kurios perkamos bene dažniausiai.

Tiesa, dulkių siurbliai-šluotos yra tokios įvairios, kad jas renkantis visada siūlome tartis su specialistais. Svarbiausia yra kuo detaliau susipažinti su techninėmis charakteristikomis ir naudoti pagal gamintojo pateiktas rekomendacijas.

Kaip rasti geriausią?

Patogiausia yra pirkti internetu, kadangi galima palyginti variantus. Nors kaina daugeliui svarbi, tačiau nepamirškite analizuoti techninių prietaiso charakteristikų. Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

  1. Žinoma, į galingumą. Kuo ji yra galingesnė – tuo geriau siurbs.
  2. Žiūrėkite, kad šiukšlių, dulkių kaupimo vieta būtų ne tik didelė, tačiau taip pat ir kas ją būtų patogu išvalyti.
  3. Rinkitės tokį siurblių, kuris turi bent jau kelios galios lygis. Jie ne tik „reikalauja“ skirtingos energijos kiekio, tačiau ir padeda išvalyti labai įvairius paviršius.
  4. Taip pat geriausia pirkti tokius siurblius, kurie turi bent jau kelis antgalius. Kiekvienas jų yra skirtas konkrečiam paviršiui valyti: nuo grindų iki baldų.
  5. Žinoma, vertos dėmesio yra tos šluotos, kurios ne tik siurbia, tačiau ir valo paviršius.
  6. Plačiau domėkitės gamintojais. Juk vieni prekiniai vardai yra giriami labiau nei kiti. Greitesniam pasirinkimui siūlome skaityti kitų žmonių rekomendacijas.
  7. Žiūrėkite – kiek šluota sveria. Žinoma, visada patogiau yra naudoti tą, kuri sveria kuo mažiau.
  8. Įvertinkite – kiek laiko kraunasi iki maksimalaus pasikrovimo ir per kiek laiko iškrauna siurbiamas ekologišku arba max režimu.

Pasikartosime, kad tariantis su pardavėjais – greičiau ir paprasčiau galima rasti ko Jums reikia. Kadangi šiuo metu konsultacijos dažnai vykdomos internetu – nereikia joms skirti daug laiko.

Išvalyti – po kiekvieno siurbimo

Nors po kiekvieno siurbimo valyti talpos nėra būtina, tačiau mes rekomenduojame. Taip galima išsaugoti siurblio funkcionalumą. Valyti reikia ne tik talpą, tačiau ir antgalius, kurių plaukeliuose dažnai lieka dulkės bei kiti nešvarumai. Kiekvienas siurblio gamintojas dažniausiai pateikia savas jo įrangos priežiūros charakteristikas. Būtinai jomis remkitės. Tai gali užtikrinti, kad siurblys tarnaus ilgiau.

Krovimas ir energija

Renkantis siurblius siūlome visada atkreipti dėmesį į jų energijos suvartojimo klasę. Žinoma, geriau mokėti daugiau, tačiau rinktis tokią techniką, kuri yra A klasės. Tuomet jos išlaikymas bus kur kas pigesnis.

Kylant elektros kainoms daugeliui žmonių tai tampa vienu svarbiausiu aspektu. Nepamirškite, kad siurbdami ekonominiu režimu – taip pat taupote, kadangi tuomet siurblys „reikalauja“ mažiau energijos, tad jį reikia krati rečiau. Visgi, dažniausiai šis siurbimo galingumas nėra didelis, tad tinkamas tik laminatui, plytelėms valyti. Kai reikia išsiurbti kilimus – dažniausiai būtinas galingesnis, ne toks ekologiškas režimas. Dėl to reikia siūlome rinktis šluotas, kurios turi bent jau kelis siurbimo lygius, kurie gali būti koreguojami pagal to reikia siūlome rinktis šluotas, kurios turi bent jau kelis siurbimo lygius, kurie gali būti koreguojami pagal valymo paviršių.

Ne tik siurbia, tačiau ir plauna

Nepamirškite, kad šiuo metu rinkoje galima rasti siurblius, kurie ne tik surenka ant žemės gulinčius atliekų likučius, tačiau ir plauna paviršius, kurie padeda maksimaliai pašalinti dulkes. Kadangi žmonės supranta švaraus oro svarbą – dažnai renkasi plaunančias dulkių siurblių šluotas. Jos kainuoja brangiau, tačiau džiugina funkcionalumu, kuris ne tik lengvina mūsų gyvenimus, tačiau ir padaro juos kur kas sveikesniais.