Savivaldybės tarybos nariai gavo baudas. Už ką?

Trims Savivaldybės tarybos nariams šį rudenį paskirtos baudos už tai, kad neleistinoje vietoje paliko savo automobilius. Likimo ironija: tos jiems neleistinos vietos yra prie Savivaldybės pastato.

Alvydas Ivoncius

Įsitaisė „vadų“ vietose
Prie Savivaldybės pastato nuo Žemaitės gatvės pusės yra rezervuota aikštelė, paprastai skirta mero, vicemero, Savivaldybės administracijos vadovams ir tiems, kurie turi leidimus čia palikti savo automobilius.
Kai kurie Savivaldybės tarybos nariai, nerasdami automobiliams vietos prieš Savivaldybės pastatą esančioje aikštelėje, palikdavo automobilius privilegijuotoje, „vadams“ skirtoje vietoje.
Suprantama,— tai pažeidimas, jei neturi privilegijos — leidimo — toje vietoje pastatyti automobilį.
Ir štai Savivaldybės tarybos narys Algirdas Bacevičius užfiksavo „vadams“ skirtoje vietoje paliktus Tarybos narių Algirdo Žebrausko, Kazio Lečkausko, Karolio Andrijausko automobilius.
Nufotografavo ir informaciją pateikė Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriui. Jis, beje, įsikūręs tame pačiame pastate ir kažkodėl nesugebėjo pastebėti, kad „vadams“ skirtoje vietoje automobilius palieka kai kurie Savivaldybės tarybos nariai.

Tvarka kaip „gyvulių ūkyje“
Šiaip šis skyrius, kai nori, būna labai pastabus. Už tai, kad palieka neleistinose vietose automobilius arba pamiršta padėti „laikrodžius“, baudas, manytume, gavo dešimtys „neprivilegijuotų“ žmonių. Net ir tų, kurių automobilius paliko priešais Savivaldybės pastatą. Kartą nutiko kuriozinis įvykis. Atvyko svečiai iš Kelių direkcijos. Susitikę su Savivaldybės vadovais, aptarinėjo, kaip rajone tvarkyti kelius ir gatves. Nuėję prie savo automobilio, Vilniaus valdininkai aptiko baudos kvitą. Mat priešais Savivaldybės administraciją esančioje aikštelėje jos dalis skirta ribotam automobilių statymo laikui — čia reikia palikti „laikrodį“. Matyt, nepastebėję ženklo, vilniečiai tai pamiršo padaryti.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 85 (10496)

 

1 Komentaras

Komentarai nepriimami.