Kompiuteris išsimokėtinai: kodėl verta priimti tokį sprendimą?

Kartais tokius pirkinius kaip kompiuteris planuojame iš anksto, taupome jiems, o kartais, kaip sakoma, „nutinka gyvenimas“ ir kompiuterio prireikia staiga, t. y. čia ir dabar. Tokiu atveju ne visi turi atliekamą reikalingą sumą, todėl pasinaudoja galimybe pirkti išsimokėtinai. Kodėl tai bus geras sprendimas ir kodėl neturėtų dvejoti tie, kurie pirkti ir mokėti už pirkinį dalimis nedrįsta?

Pradinė įmoka nepareikalaus didelės sumos

Kompiuterių įvairovė plati: Lenovo kompiuteriai, Asus, Dell, Toshiba bei daug kitų. Įvairios ir jų kainos, tačiau bet kuriuo atveju mokėti visą sumą iškart gali ne visi. Perkant išsimokėtinai Jūs už pirkinį mokėsite dalimis, o pirmoji įmoka taip pat bus nedidelė. Tai yra vienas iš didžiausių pirkimo išsimokėtinai privalumų, mat nereikia vienu kartu atiduoti didelės sumos. Dėl šios priežasties neretai pirkimas išsimokėtinai gali tapti ir tikru išsigelbėjimu, pavyzdžiui, jei sugenda tiesiog būtinas kompiuteris, o pinigų naujam visiškai neturite.

Nedidelės mėnesio įmokos

Visa pirkinio suma padalijama dalimis kiekvienam mėnesiui. Įmokų skaičius priklauso nuo to, kuriam laikotarpiui pasirenkamas mokėjimų terminas. Mėnesio įmokos dydis priklauso nuo prietaiso kainos, tačiau bet kuriuo atveju bus daug mažesnės nei visa suma, kurią reikėtų sumokėti, jei pirktumėte ne lizingu.

Patogus pirkimo procesas

Pirkti išsimokėtinai galite tiek fizinėse parduotuvėse, tiek ir internetu. Pastarasis būdas itin populiarus perkant tokius prietaisus kaip kompiuteris – galite rinktis iš patinkančio pardavėjo, nereikia niekur vykti, galite pasikonsultuoti, o dar geriau tai, kad net nereikės rūpintis pirkinio atsiėmimu. Internetu pirkti labai patogu dar ir todėl, kad lengvai bei greitai galite palyginti skirtingų pardavėjų kainas. Čia lengvai užpildysite reikiamus duomenis išsimokėtiniam pirkimui.

1 Komentaras

Komentarai nepriimami.