Politikų prioritetai: nusausinta privati žemė ir balos vaikų darželyje-lopšelyje

Kol politikai ir valdininkai sausino privačias žemes, šiame Varnių vaikų darželio-lopšelio pastate telkšojo pelkės, veisėsi pelėsis, luposi dažai, pro nepakeistus vos ne „pensinio“ amžiaus langus košė vėjas ir skverbėsi drėgmė.

Savivaldybės tarybai ir rajono vadovams, pasirodo, visuomet kur kas svarbiau buvo, kad mažiau balų telkšotų ūkininkų privačiose žemėse nei Varnių vaikų darželyje-lopšelyje. Dėl jo politikai daugybę metų sau galvų nekvaršino, užtat skyrė šimtus tūkstančių eurų privačioms ūkininkų žemėms melioruoti. Tuo tarpu Varnių vaikų lopšelyje-darželyje, į namus grįžę vaikai, tėvams pasakoja negalintys užmigti, nes patalpose… lyja.

Alvydas Ivoncius

Politikai žinojo, bet sukruto tik dabar
Dėl Varnių vaikų lopšelio-darželio Savivaldybės tarybos nariai ir rajono vadovai daugybę metų nekvaršino sau galvų. Visiems puikiai buvo žinoma, kad vaikų darželio-lopšelio pastate veisiasi pelėsis, kiauras stogas, bet kurią dieną gali sprogti šildymo katilas. Savivaldybės tarybos prioritetai būdavo visai kitokie. Kaip ne kartą rašėme, lengva ranka politikai pinigus skirstė privačioms ūkininkų žemėms melioruoti, etatinių menininkų kūriniams, „kariljonams“, krepšiniui ir futbolui, keliui, vedančiam į turtingų asmenų sodybas asfaltuoti, „Soneimos“ direktoriaus atlyginimui ir panašiems „prioritetams“.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 57 (10169)