Sporto veteranui — garbingas apdovanojimas

Po apdovanojimo ceremonijos Savivaldybėje (iš kairės) rajono meras Kęstutis Gusarovas, Zigmontas Šimkus ir Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos prezidentas dr. Vytautas Čepas.

Rajono savivaldybėje pagerbtas žinomas telšiškis, vienas iš Nepriklausomos Lietuvos sunkiosios atletikos pradininkų, nusipelnęs treneris, Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos prezidiumo narys Zigmontas Šimkus.

Jam Lietuvos tautinio olimpinio komiteto apdovanojimą „Už nuopelnus olimpizmui“ 70-mečio proga įteikė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Vakarų Lietuvos tarybos prezidentas, Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos prezidentas dr. Vytautas Čepas.
Pasak svečio, tai vienas iš aukščiausių Lietuvos tautinio olimpinio komiteto apdovanojimų, kokio Telšiuose dar niekas nėra gavęs.
Žinomą sportininką visuomenininką pasveikino rajono meras Kęstutis Gusarovas, palinkėdamas jam puikios sveikatos ir sėkmingai įgyvendinti visus sumanymus.
Drauge pasidžiaugta, kad Z.Šimkus, net ir sulaukęs garbingo amžiaus, treniruoja jaunąją sunkiaatlečių kartą bei pats paima į rankas štangą ir dalyvauja veteranų sunkiosios atletikos čempionatuose. Be to, sugeba skinti ir aukso medalius.
Tarp jo auklėtinių — būrys Europos ir pasaulio čemionatų dalyvių, tarptautinių turnyrų nugalėtojų ir prizininkų.
Z.Šimkus padėkojo dabartiniams rajono vadovams už supratingumą. Jo samprotavimus apie sunkiosios atletikos šiandienos problemas rajone spausdinsime viename iš artimiausių laikraščio numerių. („KŽ“ inf.)