Siautėjo suimtasis

Iš Mažeikių į Telšių apskr. VPK ilgalaikio sulaikymo patalpą atvežtas suimtasis prisidarė dar daugiau nemalonumų — jam teks atsakyti už teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų nevykdymą bei pareigūnų garbės ir orumo įžeidimą.

Telšių policijos atstovė spaudai informavo, kad sausio 22 d. apie 14.02 val. Telšiuose, Žemaitės g., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato ilgalaikio sulaikymo patalpoje iš Mažeikių areštinės pristatytas suimtasis (gimęs 1980 m.) tyčia leido vandenį.
Kai policijos pareigūnai jį sudraudė ir perspėjo to nedaryti, suimtasis nė nemanė nusiraminti: vyriškis iškeikė policijos pareigūnus necenzūriniais žodžiais bei nevykdė teisėtų reikalavimų. Pradėta administracinio nusižengimo teisena. Telšių policijos atstovė spaudai Aušra Blaževičienė, paklausta, už ką suimtas vandenį leidęs ir policijos pareigūnams priešgyniavęs vyriškis, teigė, jog šis trisdešimt septynerių metų amžiaus vyriškis yra suimtas pagal LR BK 300 (dokumento suklastojimas arba naudojimasis suklastotu dokumentu) bei LR BK 182 str. (sukčiavimas). Kodėl suimtasis leido vandenį, anot policijos atstovės, neaišku, nes vyriškis nieko nereikalavo, ir tokio savo elgesio priežasčių pareigūnams neįvardijo. Policijos komisariatui jokios žalos nepadaryta. („KŽ“ inf.)