Kažkada atėmė dirbtuves, o dabar gviešiasi Autobusų stoties

Rašėme, kad įvyko Savivaldybės tarybos kolegijos posėdis, kuriame svarstyta parengta studija dėl UAB „Telšių autobusų parkas“ galimybių pasistatyti naujas remonto dirbtuves. Šiame straipsnyje temą nagrinėjame toliau.

Alvydas Ivoncius

Kam priklausytų stotis?
Primename, kad kai kurie kolegijos nariai parengtoje studijoje pasigedo „išganingų“ receptų, kaip vystyti veiklą „Telšių autobusų parkui“, nors studijos rengėjams tebuvo duota užduotis įvertinti, kokios būtų galimybės pasistatyti naujas remonto dirbtuves.
Kolegijos posėdyje meras Petras Kuizinas ir Tarybos narys Rimantas Adomaitis išreiškė įdomią mintį: esą gal reikėtų nuo „Telšių autobusų parko“ atskirti Telšių autobusų stotį. Prabilta ir apie tai, kad gal įmonei nereikia autobusų remontininkų. Neva gal būtų pigiau remontuoti kurioje nors firmoje. Užsiminta, kad „Telšių autobusų parkui“ turėtų užtekti vien vietos autobusams laikyti.
Taigi reikalingos ar ne „Telšių autobusų parkui“ remonto dirbtuvės? Ar būtina Autobusų stotis?
Įmonės direktorius Saulius Bucevičius „Kalvotajai Žemaitijai“ sakė, kad nėra paskaičiuota nuostolinga ar ne Autobusų stotis. Kai kurios įmonės stočių atsisakė. Jomis rūpinasi kitos įmonės. Pasak S.Bucevičiaus, dėl tų stočių yra ir gerų, ir blogų pavyzdžių. S.Bucevičius mano, jog reikia išanalizuoti tuos gerus bei blogus pavyzdžius ir tada nuspręsti, ką daryti.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 70 (10082)

 

3 komentarai

  1. kas tas per direktorius, kad nenutuokia nuostolinga ar ne stotis? ka jis veikia, kad tokio svarbuas dalyko nezino? kaip atrodytu, jei šeimos galva nezinotu, kiek namu ukiui kainuoja automobilio ar namo išlaikymas? mesti lauk toki „direktoriu“

Daugiau nekomentuojama.