Geriau uždirbantiems — šimtai tūkstančių, o iš „vargšų“ — dar ir atims

Balandžio mėnesį Savivaldybės administracijos Centralizuotas vidaus audito skyrius baigė Telšių socialinių paslaugų centro patikrinimą. Auditorių manymu, darbuotojams neteisėtai priemokoms išmokėta dešimtys tūkstančių eurų. Savivaldybės administracija dėl to kreipėsi į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą, tačiau nusikalstama veika nenustatyta ir ikiteisminis tyrimas nepradėtas. Vis dėlto, manytume, situacija verta dėmesio ne tik dėl patikrinimo, FNTT atsisakymo pradėti ikiteisminį tyrimą, bet ir kitų aplinkybių.

Alvydas Ivoncius

Neva neteisėtai mokėjo už pavadavimą
Centralizuoto vidaus audito ataskaitoje, pasirašytoje Birutės Masaitienės, rašoma, kad Telšių socialinių paslaugų centro direktorė Rasa Gustienė nuo 2019 metų gegužės mėnesio išleisdavo įsakymus, kuriais darbuotojams buvo mokama už pavadavimą kitų darbuotojų atostogų ar ligos metu. Neva priemokos už pavadavimą buvo mokamos ir tiems darbuotojams, kurių darbas nėra susijęs su socialinės rizikos šeimomis. Todėl esą pernai neteisėtai panaudota 48 tūkst.820 eurų.

Daugiau skaitykite laikraščio Nr.57

2 Komentarai

  1. Kada baigsis ta nesąmonė su paslaugų centu. Jau iki tokio absurdo lygio, kad net nebejuokinga. Mažiausi atlyginimai turtingiausioje savivaldybės įstaigoje? Atlyginimai šioje įstaigoje didžiausi iš visų socialinių įstaigų. Kitos įstaigos visada buvo diskriminuojamos šios įstaigos atžvilgiu. Gaudavo direktore ko tik nori. Nejuokaukite, pasižiūrėkite statistiką tps://socmin.lrv.lt/lt/naujienos/aktualu-daliai-socialiniu-darbuotoju-pasirasyta-atnaujinta-sutartis-del-darbo-uzmokescio. Arba įstaigos biudžetą. Straispnyje tik vienas tikrovę atitinkantis sakinys – mokėjo priemokas. Negi valžia tokia bejėgė užbaigti pagaliau tą komediją

  2. To socialine,
    Tai blogai, kad didžiausi atlyginimai p. socialine. Drožkkite nosies tiesumu ten kur jie mažiausi.

Komentarai nepriimami.