Specialiosios tarnybos iš lovos išvertė telšiškį

Telšiuose nutiko anekdotiška istorija — girtam vyriškiui kietai įmigus savo lovoje, už durų susirinko policininkai, medikai ir ugniagesiai. Negana to, durys buvo išlaužtos. Gerai, kad pavargęs  telšiškis negavo šoko.  

Giedra Akavickienė

Nesusipratimo kaltininkė — meilė
Vėlyvą sekmadienio vakarą, 23 val. 25 min., susijaudinusi telšiškė pranešė, kad jai reikalinga ugniagesių pagalba, nes negali patekti į gyvenamąjį namą, esantį Aguonų gatvėje.
Ašarodama moteris tvirtino, kad mansardoje įrengtame bute gyvena vyriškis, kuris įtartinai neatidaro durų. „Jam nutiko kažkas blogo“,—  graudinosi telšiškė.
Į spėjamą nelaimės vietą atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms, čia jau laukė policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.
Ugniagesiams išplėšus duris, į butą sugužėjo policijos pareigūnai ir medikai. Tačiau, kaip paaiškėjo, nieko gelbėti nereikėjo.
Bute iš tikrųjų buvo vyras, bet jis išgėręs alkoholinių gėrimų ramiai miegojo tol, kol neprižadino nekviesti svečiai.

Alus gerai migdo
Pirmadienį apsilankius gyvenamajame name, įvykio „kaltininko“ neradome. Tačiau šnekus kaimynas iš pirmo aukšto papasakojo, kad į penktą dešimtį kopiantis Algis mansardoje vos prieš mėnesį išsinuomojo butą, o tą sekmadienio vakarą padauginęs alaus nuėjo miegoti.
Į butą niekaip negalinti patekti širdies draugė be reikalo ant kojų sukėlė specialiąsias tarnybas. „Ta pana čia net negyvena, kokią teisę turi jaukti ramų mūsų gyvenimą?“— piktinosi pašnekovas, pats name gyvenantis irgi nuomininko teisėmis.
„Dirbu kūriku pas 85 metų močiutę, ji sunkiai vaikšto, todėl už tarnystę gavau kambarį“,— sakė visažinis kaimynas.

Už iškvietimą — lapų grėbti
Naktinį incidentą aplinkiniai dar ilgai aptarinėjo. „Ta pana šauni — neabejinga“,— sakė vienas. Kitas piktinosi: „Matote, kas dedasi, prisigėręs net miegoti negali. Gaisrininkai duris išlaužia, o už jų stovi policininkai su „bananais“ ir medikai su švirkštais“.
Atsirado manančių, kad už nepasitvirtinusį iškvietimą moteriškė turėtų atsakyti, kam esą šokdino specialiąsias tarnybas. „Ta pana turėtų atlikti viešuosius darbus — lapus grėbti parkuose, šiukšles rinkti ar nutekamuosius kanalus valyti tol, kol atlygins patirtas išlaidas“,— kalbėjo žmonės.

Nuotraukoje: Šiame name įvykęs naktinis incidentas iki ašarų prajuokino aplinkinius.