Darbą pradėjo Savivaldybės administracijos direktorius Imantas Motiejūnas

Pirmadienį darbą pradėjo naujasis Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Imantas Motiejūnas. Jį balsavimu išrinko ir patvirtino Telšių rajono savivaldybės taryba per gegužės 30 dieną vykusį Tarybos posėdį.

I.Motiejūnas dvidešimt penkerius metus dirbo Lietuvos policijos sistemoje, keliolika metų užėmė vadovaujančias pareigas, vadovavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariatui.
Administracijoje veikia 15 skyrių, į sudėtį taip pat įeina 11 seniūnijų, tad direktoriaus pareigybei reikalingas ne tik įvairių sričių išmanymas, bet ir žmogiškoji patirtis, personalo valdymo įgūdžiai. I.Motiejūnas vadovaujamas pareigas užima nuo 2003 metų, yra įgijęs patirties ir Savivaldybės administracijoje, tad jau nuo pirmosios dienos pradeda sklandų ir rezultatyvų darbą.
Direktorius I.Motiejūnas prioritetą nurodė teiksiantis komandiniam darbui kolektyve ir visuomenės poreikiams tenkinti.
Administracijos direktorius organizuoja Administracijos darbą, Savivaldybės strateginio planavimo procesą, Tarybos nustatyta tvarka administruoja Savivaldybės biudžeto asignavimus, tiesiogiai ir asmeniškai atsako už įstatymų, Vyriausybės ir Tarybos sprendimų įgyvendinimą Savivaldybės teritorijoje jo kompetencijai priskirtais klausimais, atlieka kitas jo pareigybei numatytas funkcijas.
***
Gyventojai užsiregistruoti pas Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorių gali pateikę prašymą žodžiu, telefonu ar elektroniniu paštu Telšių rajono savivaldybės administracijos Teisės ir administravimo skyriaus vyr. specialistėms (Žemaitės g. 14, Telšiuose, 101 kab.), tel./faks.: (8~444) 54761; (8~444) 22366, el.p.: e.paslauga@telsiai.lt; e-paslauga@telsiai.lt; info.gyventojai@telsiai.lt (Telšių rajono savivaldybės inf.)