Etikos komisijoje melas įvardijamas vien kaip… klaida

Vilma Rumšienė, užuot iš karto pripažinusi, kad pasielgė negražiai, komisijai kibo aiškinti, kad toji neturinti teisės jos svarstyti.

Po pastarojo Etikos komisijos posėdžio galime vien liūdnai konstatuoti, kad dabartinėje Savivaldybės taryboje degradacija tęsiasi. Melas kuo ramiausiai komisijos pirmininkės konservatorės Janinos Bucevičės buvo įvardintas kaip klaida. O dėl išsilavinimo melavusi Tarybos narė Vilma Rumšienė priekaištavo komisijai esą toji neturinti teisės jos svarstyti.

Alvydas Ivoncius

Tarybos narei buvo „ganėtinai juokinga“
„Kalvotoji Žemaitija“ pernai paskelbė, kad Telšių rajono „valstiečių“ lyderė, Savivaldybės tarybos narė Vilma Rumšienė melavo rinkėjams, kadangi savo rinkiminėje anketoje įrašė, jog yra baigusi Šiaulių valstybinę kolegiją, turi aukštesnįjį išsilavinimą. Šiaulių valstybinė kolegija Redakcijai pranešė, kad V.Rumšienė šios mokymo įstaigos nėra baigusi. Paaiškinimų kreipėmės į V.Rumšienę, tačiau pati geriausia rajono „valstietė“ į mūsų pateiktus klausimus neatsakė. Po „Kalvotosios Žemaitijos“ straipsnio į Savivaldybės tarybos Etikos komisiją kreipėsi Savivaldybės tarybos narys Algirdas Bacevičius. Praėjo gruodis, sausis, ir tik praėjusią savaitę Etikos komisija susirinko nagrinėti skundo.
J.Bucevičė net nesiteikė, kaip įprasta bet kurio nagrinėjimo metu, pristatyti skundo. Neparagino tai padaryti ir A.Bacevičių, bet iš karto suteikė žodį V.Rumšienei.
Tarybos narė, kaip sakoma, iš karto puolė į ataką. Ji pareiškė apgailestaujanti, kad komisijos nariams reikėjo susirinkti. „Ganėtinai juokinga“ — leptelėjo V.Rumšienė. Tiesa, neaišku, kas čia juokingo. Ir iš karto V.Rumšienė puolė aiškinti, kad Etikos komisija neturi teisės jos elgesio svarstyti. Mat, kai ji pateikė Vyriausiajai rinkimų komisijai duomenis apie savo išsilavinimą, dar nebuvo išrinkta Tarybos nare, bet nuo to laiko praėjo daugiau nei vieneri metai. O dar esą komisija pavėlavo pradėti nagrinėjimą, gavusį skundą. „Jūs neturite teisės svarstyti dėl tariamo mano elgesio“,— išrėžė melagingus duomenis savo, kaip kandidatės, anketoje, įrašiusi V.Rumšienė. Ir ties tuo nesustojo, pareikšdama, kad Etikos komisija pati kažką pažeidė. Komisijos pirmininkė J.Bucevičė Telšių rajono „valstiečių“ lyderei priminė: svarstomoji pati pranešusi, kad serga.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 12 (10224)

6 komentarai

  1. Šiais laikais jau niekas nestebina nes įprasta tapo valdininkams meluoti, vogti nes niekas nieko nebaudžia.

  2. Nu kokia juokinga moteris 😀 melavo tai melavo, kad neprisipazista dar didesne idiote pasirode…

Daugiau nekomentuojama.