Padidinti mero ir vicemero atlyginimai

Praėjusiame Savivaldybės tarybos posėdyje pritarta sprendimams 0,3 koeficiento padidinti mero Kęstučio Gusarovo ir jo pavaduotojo Kazio Lečkausko atlyginimus.

Alvydas Ivoncius

Pasiūlė paaukoti vargšams
Tarybos posėdyje meras K.Gusarovas sakė, kad atlyginimai didinami pasikeitus teisės aktams. Tačiau atlyginimų didinimas ramiai neprasprūdo. Tarybos narys Algirdas Bacevičius pareiškė, kad meras nevertas didžiulės algos, nes esą dažniausiai vien įteikinėja gėles ir tortus. O rajonui reikšmingų mero iniciatyvų A.Bacevičius pasigenda. Lygiai taip pat kliuvo ir mero pavaduotojui Kaziui Lečkauskui. A.Bacevičius netgi paragino pastarąjį atsistatydinti, nes esą šis taipogi įteikinėja gėles ir tortus. Be to, K.Lečkauskas pradėjo sveikinti aštuoniasdešimtmečius. A.Bacevičius stebėjosi: anksčiau būdavo sveikinami šimtamečiai, devyniasdešimtmečiai, o dabar lakstoma su gėlėmis ir tortais pas aštuoniasdešimtmečius. Pasak A.Bacevičiaus, belieka tikėtis, kad greitai bus pradėti sveikinti trisdešimtmečiai. A.Bacevičius ragino K.Gusarovą ir K.Lečkauską atsisakyti dalies atlyginimo arba jį pervesti vargstantiems, nes abu vadovai nieko reikšmingo nenuveikė.
K.Gusarovas pareiškė nemokantis gyventi taip, kaip A.Bacevičius, kuris neva nemoka mokesčių. Nelabai aišku, ką tai bendro turi su mero veikla ir alga. A.Bacevičius „Kalvotajai Žemaitijai“ sakė: „Meras — melagis.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 13 (10225)

1 komentaras

  1. ,,K.Gusarovas pareiškė nemokantis gyventi taip, kaip A.Bacevičius, kuris neva nemoka mokesčių.“ – pateikta šiame straipsnyje. Manau ,kad tai yra rimti K.Gusarovo kaltinimai arba šmeižtas A.Bacevičiaus asmens atžvilgiu. Jeigu K.Gusarovas tikrai žino ,kad A.Bacevičius nemoka mokesčių ir absoliučiai nieko nedaro ir visa tai toleruoja, tai K.Gusarovas yra labai prastos reputacijos vadovas. O jeigu tai yra K.Gusarovo šmeižtas A.Bacevičiaus asmens atžvilgiu , tai A.Bacevičius turėtų kreiptis į atitinkamą instituciją už viešą šmeižimą , pakertant pasitikėjimą juo ,kaip Tarybos nariu. Manau, kad viešoje erdvėje savivaldybių vadovai ir Tarybos nariai negali ,,svaidytis“ žodžiais ir sakyti bet ką ,kas tuo , pykčio, momentu yra ant liežuvio galo. Negi , jokio padorumo nebeliko K.Gusarovo asmenyje?

Daugiau nekomentuojama.