Laimėjęs du konkursus galėjo rinktis minkštesnę kėdę

Alvydas Jasevičius.Nuotr. iš Redakcijos archyvo.

Dėl valdiškų įmonių vadovų rotacijos UAB „Telšių vandenys“ direktorius Alvydas Jasevičius turėjo palikti įmonės generalinio direktoriaus pareigas. Tačiau netrukus jis sėkmingai dalyvavo net dviejuose rajonuose surengtuose pareigų konkursuose.

Alvydas Ivoncius

Šiemet A.Jasevičius laimėjo konkursą Plungės savivaldybės kontroliuojamos UAB „Plungės vandenys“ direktoriaus pareigoms užimti. Tačiau beveik tuo pat metu konkursą dėl UAB „Telšių vandenys“ buvo paskelbusi ir Telšių rajono savivaldybės administracija. O mūsiškė valdžia, aišku, išradinga: konkurso sąlygose buvo reikalaujama turėti tik inžinerinį išsilavinimą. Šįsyk vietinei valdžiai nerūpėjo „ekonomikos“, „vadybos“, todėl iš karto nuspręsta: sąlygos kažkam pritaikytos.
Toks konkurso sąlygų „tampymas“ įtartinas. Štai dėl Savivaldybės įmonės „Telšių butų ūkis“ direktoriaus pareigų reikalauta turėti magistro laipsnį. Jo kažkodėl neprireikė konkurse „Telšių vandenų“ vadovo pareigoms užimti.
A.Jasevičius vis dėlto pasirinko „Plungės vandenų“ direktoriaus pareigas. Surengtame konkurse dėl „Telšių vandenų“ direktoriaus pareigų antras buvo Savivaldybės administracijos Teisės ir administravimo skyriaus Aplinkos ir civilinės saugos poskyrio vedėjas Raimondas Račkauskas. Jis, kaip ir A.Jasevičius, yra socialdemokratas. Gali būti, „Telšių vandenims“ vadovaus R.Račkauskas.
Surengus konkursą viešosios įstaigos „Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras“ vadovo pareigoms užimti nebuvo įtvirtinta nuostata, kad gali dalyvauti vien medicininį išsilavinimą turintys asmenys. Leista į šias pareigas pretenduoti ir socialinį išsilavinimą turintiems asmenims, o kaip sykis tuometė Savivaldybės tarybos narė, darbietė Laima Jurytė-Zakarauskienė tokį išsilavinimą turėjo. Ji ir tapo įstaigos vadove.
Vis dėlto keista ir kai kas kita. Buvęs „Telšių butų ūkio“ direktorius Artūras Liauzginas neva negalėjo dalyvauti konkurse, nes to neleido ta pati vadovų rotacijos tvarka, kai pareigas galima eiti tam tikrą laiką. Tačiau paskui jam leista dalyvauti konkurse. Bet, aišku, laimėjo ne jis, o buvęs socialdemokratas Adomas Domarkas.
Alvydas Jasevičius yra mero Kęstučio Gusarovo pusbrolis. Jam vadovaujant „Telšių vandenims“, mieste ir miesteliuose įgyvendinta daug svarbių vandentvarkos ir vandenvalos projektų, remiamų Europos Sąjungos. Nemaža darbų įmonė atliko ir už savo lėšas.

1 komentaras

Jūsų komentaras

Jūsų el. pašto adreso nerodysime.


*


Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.