Kuo užsiima valdžia darbo metu?

Meras, jo pavaduotojas, Savivaldybės administracijos vadovai, turėtume manyti, yra labai užsiėmę žmonės. Argi?
Skaitytojams pateikiame dvi iliustracijas iš mero pavaduotojo Kazio Lečkausko ir Savivaldybės administracijos direktoriaus Imanto Motiejūno „Facebook“ paskyrų. Iliustracijose matome, kad abu valdžios vyrai darbo metu rado laiko šį bei tą įkelti į „Facebook“.
I.Motiejūnas pasidalijo „15 min.“ skelbtu straipsniu „Po pareigūno žūties S.Skvernelis beda į Telšių apskrities komisariatą: yra masė problemų“. Straipsniu I.Motiejūnas pasidalijo birželio 2 dieną 11 valandą 12 minučių. Straipsnis „15 min.“ buvo paskelbtas birželio 2 dieną 10 valandą 25 minutės. Vadinasi, I.Motiejūnas darbo metu dar turi ir laiko straipsniams skaityti. Kad Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate yra problemų, labiau lyg ir merui turėtų rūpėti, o ne buvusiam policininkui, valdininkui.
Mero pavaduotojas K.Lečkauskas darbo metu rado laiko „Facebook“ padėkoti už sveikinimus gimtadienio proga. Jis savo padėką į „Facebook“ įkėlė birželio 4 dieną, 16 valandą 40 minučių. („KŽ“ inf.)

2 komentarai

  1. Visus tuos“persidirbančius“socialistinio darbo spartuolius bent po parą pasiūsti padirbėti į senelių namus pampersų keisti,užpakalius plauti.UŽ minimumą!Viršvalanďžių perdirbti nereikės,būkit tikri,kad ir oficialios darbo dienos pakaks,kad vos beparšliauštų namo neįvertinti bielų rozų puokšte.

  2. Lečkauską reikėtų svarstyti Etikos komisijoje, bet ten sėdinti konservatorė J. Bucevičė eilinį kartą neįžvelgs jokio socdemo pažeidimo. Va jei taip padarytų A. Bacevičius – pasaulinis skandalas…

Jūsų komentaras

Jūsų el. pašto adreso nerodysime.


*


Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.