Valdžia melavo telšiškiams: iki liepos 1 dienos žadėti darbai neatlikti

Liepos 1 dieną gatvės atkarpoje nuo Gedimino-Muziejaus-Plungės-Respublikos gatvių sankryžos iki Žemaitės gatvės turėjome matyti visai kitokį vaizdą. Vietoje išasfaltuotos gatvės ir įrengtų šaligatvių pamatėme tai, kas užfiksuota nuotraukoje.

Gegužės mėnesį amfiteatre įvyko susitikimas su telšiškiais dėl Respublikos gatvės remonto. Susitikime dalyvavo meras Kęstutis Gusarovas, jo pavaduotojas Kazys Lečkauskas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Almantas Lukavičius, UAB „Techsis“ direktorius Algirdas Birkantas.

Alvydas Ivoncius

Pažadėjo, bet neištesėjo
Susitikime telšiškiai priminė, kad rajono valdžia žadėjo, jog gatvės atkarpoje nuo Gedimino iki Žemaitės gatvių darbai bus baigti iki praėjusių metų gruodžio 16 dienos. Tačiau ir gegužę nebuvo nieko panašaus, kad darbai šioje gatvės atkarpoje artėtų į pabaigą.

Telšiškių pasipiktinimo „gaisro“ šoko gesinti meras K.Gusarovas. Jo ir A.Lukavičiaus kalbas lydėjo pašaipus juokas. K.Gusarovas nebūtų K.Gusarovas: jis pasiūlė telšiškiams susiburti į kažkokią grupę ir taip ginti savo interesus. O ką turi veikti K.Gusarovas, K.Lečkauskas, A.Lukavičius, Imantas Motiejūnas: juk jie gauna didžiulius atlyginimus. Tiesa, Savivaldybės viešojoje erdvėje jie labiau matomi kaip švenčių dalyviai, o ne kaip sprendžiantys rajono problemas.
Jau gegužės 18 dieną „Techsis“ vėlavo atlikti darbų, kurie verti 300 tūkst. eurų. Tačiau susitikime nei meras, nei A.Lukavičius negalėjo pasakyti, kaip bus įveiktas atsilikimas. Susitikime išgirdome menamus darbų terminus: gatvės atkarpa nuo Gedimino-Muziejaus-Plungės-Respublikos gatvių sankryžos iki Žemaitės gatvės turėjo būti baigta iki liepos 1 dienos. Kita atkarpa, kuri dabar išrausta, nuo Žemaitės gatvės iki Turgaus aikštės, turi būti baigta tik 2021 metų liepos 1 dieną. O šiais metais rangovas privalo atlikti tiek darbų, kad būtų galima pakloti pirmąjį asfalto sluoksnį, nutiesti vienos pusės ilgio šaligatvius, įrengti vandentiekio ir nuotekų tinklus. Galiausiai Turgaus aikštės važiuojamosios dalies atkarpa turi būti baigta iki kitų metų gruodžio pabaigos.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 55 (10267)

 

4 Komentarai

  1. Būs tik dar blogiau nes jau pradėjo iš „Techsio” išeidinėti darbų vadovai kuriems buvo žadami aukso kalnai,bet išviešinus betvarkę minėtoje organizacijoje ir nuplaukus lengvam pasipelnyjimui iš valdiškos kišenės(su rajono dievų palaiminimu),minėtai firmelei gręsia žlugimas.

  2. Šiaip meras atsako už viską rajone, bet mūsų meras atsakingas už rankų senukams spaudinėjimą ir tortų darbo metu valgymą…

  3. Nevykęs tas rajono meras, bet ir visi šalia jo esantys nevykėliai ir taryboje tik vienas tropnus narys matomas. Liūdna! Gal kitai kadencijai rinkėjai nors truputį pagalvos kas vertas rajono tarybos nario mandato.

Komentarai nepriimami.