Nei mero potvarkio, nei darbo grupės: pažadas išgaravo

Rožių gatvė. Kai norima milijonu pabranginti Respublikos gatvės rekonstrukciją, keistai atrodo padėtis kitose gatvėse, kurios seniai remontuotos ar net tebėra neasfaltuotos.

Telšių Rožių gatvės gyventojai sunerimo. Gatvė daugybę metų neremontuojama, o gyventojai girdi, kad bus tvarkomos kitos gatvės. Be to, neva jiems mero pavaduotojas Kazys Lečkauskas buvo pažadėjęs šią gatvę remontuoti. Nesulaukę, kad pradės darbuotis statybininkai, gyventojai kreipėsi į Savivaldybės tarybos narį Algirdą Bacevičių.

Alvydas Ivoncius

Vienur — blizgesys, kitur — lopai
Susirinkę keliasdešimt žmonių piktinosi, kad valdžia pažadėjo šią gatvę remontuoti, bet nieko nedaroma. A.Bacevičius paragino kreiptis į Savivaldybę, kad gatvė būtų įtraukta į numatomų remontuoti gatvių sąrašą.
Šioje gatvėje nėra šaligatvių, asfalto lopas dengia lopą.
Tačiau panaši padėtis ir gretimose Minijos, Šatrijos, J.Biliūno bei kitose gatvėse. Apskritai šis privačių namų kvartalas tarp Kalno ir Plungės gatvių nė iš tolo neleidžia puikuotis pamėgtais pasigyrimais „Telšiai gražėja…“ Šiemet darbai prasidėjo J.Janonio gatvėje, tačiau padaryta visai nedaug.
Mieste rastume dešimtis remontuotinų gatvių. Nepaisant to, vietiniai politikai lengvai balsavo už tai, kad akmeninėmis trinkelėmis būtų grindžiama Respublikos gatvė, kas pabrangins darbus bene milijonu eurų. Tokios sumos būtų užtekę ne vienai seniai remontuotai ar žvyruotai gatvei sutvarkyti. Vietiniams politikams atrodo, kad, jei blizgės dalis miesto centro, tai Telšiai taps „pasaulio bamba“. Susitikime Rožių gatvės gyventojai piktinosi, kad buvo remontuotos geresnės būklės gatvės. Žmonėms neaišku, kokiais kriterijais remontuoti gatvės parenkamos.

Kai kurie sprendimai kelia įtarimų
Štai čia ir paliečiame seniai aktualią temą. Kokias reikia asfaltuoti gatves, nusprendžia Savivaldybės administracijos valdininkų komisija. Sutikime, ji lengvai gali būti paveikiama suinteresuotų asmenų, ypač turinčių administracinę ir politinę galią. Todėl kartais remontuojamos tos gatvės, kurių būklė nėra prastesnė nei daugumos kitų. A.Bacevičius gyventojams priminė, kad Savivaldybės taryba leido asfaltuoti Kepyklos gatvės atkarpą, kurioje įsikūrusi viena politikuojanti verslininkė. Galima priminti, kad buvo išasfaltuotas žvyrkelis nuo Biržuvėnų į Rapalių kaimą, kuriame įsikūrę keli pasiturintys asmenys.

Daugiau skaitykite „Kalvotojoje Žemaitijoje“ Nr. 79 (10291)

 

8 komentarai

  1. Meras neturi laiko rengti potvarkius – laksto po renginius su politinėm reklamom. Telšių valdžia liūliuojasi pagyromis Nerimdaičiuose, Viešvienuose – neva viskas OK. O gyvenam korupcijos liūne.

  2. Ar toksai Gusarovas žino ir išmano kas iš tiesų yra mero pareigos? Ką jis užimdamas tokias pareigas turėtų veikti? Manau būtų galima eiti lažybų, kad nelabai pasakytų kas tai ir kaip tai turėtų atrodyti! Gal, kad tai gėlyčių teikimai, kavagėriai, foto sesijos ir pan.

  3. Normali ta gatvė, pusė jos gan neblogu atsfaltu išpilta, o kita pusė užtaisytom duobėm.

Daugiau nekomentuojama.