Ar darbo metu pirštinės yra būtinos?

Darbo pirštines rekomenduojama pasirinkti atliekant įvairius darbus. Dažnai jos yra būtinos, nes padeda dirbti saugiai ir patogiai. Tačiau pasitaiko, jog pirštinės trukdo dirbti, todėl jų nesirenka. Dirbant be pirštinių, galima pakenkti odai, susižeisti. Pasitaiko, jog darbui pirštines pasirinkti yra privaloma. Jos būtinos išskirtiniais atvejais:
* Pirštinės būtinos dirbant labaratorijoje, nes darbas jose atsakingas, todėl svarbu, jog žmonės gerbtų nurodymus ir vilkėtų aprangą, kuri yra būtina.
* Gydytojai, slaugos seselės dažnai turi mūvėti pirštines.
* Dirbant valgykloje, kavinėje, gaminant maistą, taip pat būtina mūvėti pirštines. Tačiau virėjai to dažnai nepaiso, retai plauna rankas, nedėvi galvos apdangalų. Klientai nežino, kaip gaminamas maistas, tačiau pasitaiko, jog kavinės darbuotojai gauna nusiskundimų, maiste randama plaukų. Tuomet kavinė gali turėti nemalonumų. Virėjai turėtų pasirūpinti, jog maistas būtų gaminamas higieniškomis sąlygomis.
Pirštines mūvėti rekomenduojama ir kitais atvejais, tačiau tai nevisada būtina. Pasitaiko, jog pirštines pasirinkti tik patartina, jog darbas būtų saugesnis ir vyktų paprasčiau:
* Lauko darbams pasirinkti pirštines yra naudinga. Atlikti lauko darbus gali būti paprasčiau, jei bus pasirenkamos pirštinės. Mūvėti pirštines dirbant darbus lauke yra nebūtina, tačiau naudinga. Pirštinės gali leisti neišsitepti, dirbti saugiai. Svarbu, jog darbas būtų saugus, todėl pirštines pasirinkti yra naudinga.
* Sodo darbams pirštinės yra būtinos. Jas pasirinkti yra naudinga, nes jos gali apsaugoti nuo įsidrėskimų. Atliekant darbus sode galima susižeisti, todėl yra svarbu pasirinkti sodo darbo pirštines.
* Namų tvarkytojoms pirštinės gali padėti išsaugoti gražų manikiūrą. Valytojoms reikia daug plauti, todėl gali išsausėti oda, susigadinti manikiūras. Dėl šios priežasties yra naudinga pasirinkti pirštines.
* Plauti indus dažnai reikia žmonėms, kurie dirba kavinėse. Plovimas yra nesudėtingas procesas, tačiau svarbu mūvėti pirštines. Plaunant yra naudojami įvairūs indų plovikliai, kurie gali pakenkti odai.
Pasirinkti pirštines yra naudinga įvairiais atvejais. Tačiau kokias rinktis? Akivaizdu, jog kiekvienu atveju reikia pasirinkti skirtingas pirštines. Pasirinkti bus lengviau, žinant galimus variantus:
* Plonas gumines pirštines pasirenka kirpėjos, daktarai, valgyklos darbuotojai. Šios pirštinės yra naudingos tuo, jog yra nebrangios. Todėl kiekvieną kartą galima pasirinkti vis kitas. Pasirinkti šias pirštines galima tiems, kurie nori dirbti higieniškai ir klientams suteikti geras paslaugas.
* Storos guminės pirštinės yra pasirenkamos indams plauti, kambariams valyti ir daugeliui kitų darbų. Šios pirštinės yra storos ir patvarios, todėl jas galima pasirinkti įvairiems darbams. Šias pirštines galima naudoti iki tol, kol jos susidėvi. Storas gumines pirštines renkasi dažnai darbams, kurie yra susiję su vandeniu ar skysčiais. Šios pirštinės yra nebrangios, todėl jas pasirinkti gali kiekvienas, kuriam reikia.
* Medžiaginės pirštinės pasirenkamos lauko darbams, sodo darbams. Dažnai šias pirštines pasirenka kulinarai, kurie nori saugiai dirbti. Parduotuvėse galima rasti įvairias pirštines kurios yra skirtos tam, jog darbai būtų atliekami saugiai ir patogiai. Pirštinės yra ne tik daili stiliaus detalė, bet ir naudinga prekė. Pirštinės reikalingos įvairių profesijų žmonėms.
Pasirinkus pirštines galima darbą atlikti saugiai ir patogiai. Pirštinės dažnai nebūtinos darbui, tačiau jas pasirinkti yra verta. Pirštines galima nebrangiai įsigyti, todėl kiekvienas turėtų pasirūpinti, jog darbą galėtų dirbti saugiai.

(Šaltinis: The Future of Advertising)

1 komentaras

Daugiau nekomentuojama.