Kūrybiškos idėjos Valentino dienos šventei

Tradiciškai Valentino diena — tai kartu romantiškai praleistas laikas, mielos dovanėlės, gėlės, suvenyrai ar minkštas žaislas. Nustebinti savo antrąją pusę galima net neišleidžiant didelės sumos pinigų — juk ne visada galimybės leidžia. Nenusiminkite, maža dovanėlė taip pat gali būti labai džiuginanti, nes juk svarbiausia yra dėmesys ir žinojimas, jog skyrėte savo brangaus laiko sugalvoti, kaip padaryti staigmeną.

Ne paslaptis, kad kai kurie žmonės labiausiai tikisi gauti praktiškas dovanas, o kiti — labiausiai džiaugiasi parodyta išmone, net jei dovana nėra brangi, svarbiausia yra tos akimirkos emocija. Mylimieji kartais ilgai suka galvą, kaip sušildyti širdį savo antrajai pusei, kaip padaryti, kad šią šventę jis ar ji dar ilgai prisimintų. Žinoma, paslaptis yra nuoširdume, todėl ir dovanojami daiktai turėtų tai atspindėti.
Pasiūlysime keletą idėjų, kaip nustebinti savo antrąją pusę. Joms prireiks šiek tiek laiko ir fantazijos.
Nepalikite staigmenos organizavimo paskutinei dienai. Tam, kas reikalauja fantazijos, įgyvendinimui gali prisireikti ir keleto dienų. Per Valentino dieną nuolat skamba komplimentai ir meilės prisipažinimai. Meilės laiškas mylimam žmogui bus ilgaamžiškesnis meilės įrodymas nei ištarti žodžiai ir originaliau nei atvirukas. Širdį taip pat labai suvirpintų iš nepažįstamo elektroninio pašto gautas meilės laiškelis.
Sukurkite audio įrašą su Valentino dienos sveikinimu. Tai puikus priedas prie dovanos ir proga bet kuriuo metu išgirsti gražius žodžius. Širdelės — tradicinis Valentino dienos simbolis. Žinoma, galite nupirkti šokolado ar saldainių širdutės formos dėžutėje, bet jeigu širdis bus Jūsų rankų darbo, tai paliks žymiai didesnį įspūdį. Širdelę galite pagaminti iš molio, medžio, popieriaus, metalo… Arba tiesiog iškepti orkaitėje.


Jeigu mėgstate dainuoti ir eilių rašymas Jums ne svetimas — galite mylimajam sukurti dainą. Jeigu Jūsų talentas susijęs su daile, labai pradžiuginsite padovanoję antrai pusei jos/jo portretą. Tikrai nebūtina, kad tai būtų meno šedevras, vėlgi — svarbiausia nuoširdumas. Jei patiems piešti tikrai nesiseka, galite patikėti tai dailininkui, kuris tai padarys iš nuotraukos.
Padarykite rankų darbo nuotraukų rėmelį ir įrėminkite jūsų bendrą nuotrauką. Jeigu turite daug bendrų nuotraukų, galite sukurti koliažą su pačiomis linksmiausiomis akimirkomis iš švenčių, laisvalaikio, su daug šypsenų ir gerų emocijų. Nuotraukas galima šmaikščiai aprašyti, taip sukuriant linksmą istoriją. Galite padaryti ir skaitmeninį variantą — iš nuotraukų padaryti skaidres, kiekvieną jų aprašant, primenant antrajai pusei apie jo/jos geriausius bruožus.
Labai linksma ir aktuali pramoga įsimylėjėliams — horoskopai. Galite sukurti horoskopą, kur išsipildo visi norai ir planai.
Tikriausiai turite dainų, kurios jums abiem patinka ir kurių su malonumu klausotės. Dovanai tiks USB atmintinės ar laikmenos — įrašykite patinkančių dainų kolekciją ir padovanokite. Mylimas žmogus turės rinkinį dainų, kurių klausantis nuolat prisimins jus kartu.
Dar viena šilta idėja — padarykite rankų darbo dekoruotą dėžutę ar indelį, į kurį galite sudėti įvairių smulkmenų: meilės laiškelį su eilėmis, saldainių, žvakučių, dovanų čekį, laikmeną su nuotraukomis ar dainomis. Papildomai galite dekoruoti gėlių žiedlapiais. Galite į indelį sudėti lapelius su užrašytomis priežastimis, kodėl mylite. Kiekvieną dieną antroji pusė galės ištraukti po lapelį ir paglostyti sau širdį.
Jei per Valentino dieną kieme bus limpančio sniego, mylimajam dar neprabudus, nulipdykite sniego senį ir prie jo krūtinės prisekite širdį su jo/jos vardu. Jeigu tą dieną sniego senio lipdyti galimybių nebus — vis tiek galite padaryti staigmeną kieme — išpieškite šaligatvį, sniegą ar smėlį širdelėmis, parašykite jo vardą.
Nupirkite jums abiem po rožinių akinių porą. Prisižadėkite, kilus sunkumams, niekada nepasiduoti ir tuos akinius kartu užsidėkite, kai patirsite sunkesnius išgyvenimus.
Jei, vis dėlto, nepasitikite savo kūrybiniais sugebėjimais, galite įsigyti suvenyrų, kuriuos papuošite jūsų abiejų nuotraukomis. Jos gali puikuotis ant įvairių tekstilės gaminių, puodelių, buities daiktų. Žinoma, kartais gali pritrūkti fantazijos, laiko ar įkvėpimo originalios staigmenos įgyvendinimui. Tokiu atveju, paprasčiausias variantas dovaną tiesiog nupirkti. Internetinės parduotuvės gali pasiūlyti pačių įvairiausių Valentino dovanų. Pagalvokite apie mylimojo pomėgius ir būtinai išrinksite tai, kas džiugins ir nuolat primins jaukią Valentino dienos šventę.

1 Komentaras

Komentarai nepriimami.