Rojaus kampelis, kurį per gyvenimą turi aplankyti kiekvienas

Tenerifė yra didžiausia sala Kanarų salose ir priklauso Ispanijai. Visos Kanarų salos kilo iš ugnikalnių, kiek daugiau nei šimto kilometrų nuo Afrikos krantų. Tenerifė yra pačioje Kanarų salų širdyje, tarp La Gomeros ir Gran Kanarijos, salos pasididžiavimas – Teidės kalnas, aukščiausia Ispanijos viršūnė. Tačiau gąsdintis neverta, nes ugnikalnis jau kurį laiką nedirba.

Tenerifėje ištisus metus vyrauja šiltas klimatas ir ji dar vadinama nesibaigiančio pavasario sala

Pati sala yra toje pačioje platumoje kaip Sacharos dykuma.Tenerifę nuo drėgno oro saugo minėtas Teidės ugnikalnis. Būtent dėl ​​šių priežasčių Tenerifė kasmet gauna daugiau nei 5 milijonus eurų pajamų. Salą ypač mėgsta vandens atrakcionai, gražūs paplūdimiai ir naktinio gyvenimo mėgėjai. Kelionės trukmė priklauso nuo jūsų norų ir galimybių, nes Tenerifė yra ir gera vieta trumpoms atostogoms, ir šilta vieta gyventi kelis mėnesius per šaltį ir pūgą, kuri būna Lietuvoje žiemą. Malonus oras Tenerifėje laikosi visus metus, tačiau sala ypatinga tuo, kad joje vyrauja keli mikroklimatai. Salos pietūs visuomet būna šilčiausi su daugiausia saulėtų dienų per metus, tuo tarpu šiaurėje, lyginant su kitomis salos dalimis, sutiksite daugiau lietaus debesų, todėl Tenerifė jums siūlo išsirinkti mėgiamą klimatą ir salos dalį atostogoms. Daugiausia turistų suplūsta Velykų atostogų metu, tuomet skrydžių kainos būna aukščiausios, geriausių kainų derėtų ieškoti rugsėjo-gruodžio ir kovo-gegužės mėnesiais, išskyrus Velykų periodą. Gegužė, birželis ir liepa geriausias metas atostogoms prieš temperatūroms pasiekiant aukštumas. Kelionę į Tenerifę rasite čia.

Kelionės Tenerifėje yra mėgiamos, tačiau kaip keliauti yra geriausia?

Tiems, kurie nori apžiūrėti visą salą ir ištirti labiausiai paslėptus jos kampelius, rekomenduojame išsinuomoti automobilį, tačiau turintiems mažesnį biudžetą autobusų infrastruktūra padės apžiūrėti salą taip pat efektyviai ir linksmai. Įsigiję išankstinio mokėjimo kortelę kelionėms autobusu sutaupysite iki 50% kelionės išlaidų, o į kai kuriuos Tenerifės muziejus galite patekti nemokamai (kortelė parduodama autobusų terminale). Tenerifės Santa Cruz de Tenerife mieste yra tramvajų linija, kuri gali padėti jums keliauti po miestą, jungianti Santa Cruz miestą Tenerifėje Tenerifės šiaurėje su San Cristobal de La Laguna.

Patarimai, kurie gali praversti kelionės į Tenerifę metu

  • Turėkite šiltų drabužių, nes oras saloje gali pasikeisti, ypač jei planuojate aplankyti salos šiaurę ir pietus.
  • Sujunkite aktyvias dienas su poilsiu prie jūros. Priešingu atveju jums reikės atostogų po atostogų.
  • Automobilius statykite atsargiai: automobiliai, palikti Tenerifėje, bus nutempti be įspėjimo.
  • Saloje  būtinai naudokite aukštos kokybės apsauginius kremus nuo saulės ir tai darykite net kelis kartus per dieną.
  • Važiuokite atsargiai, Tenerifė yra vulkaninė sala su akmenimis ir siaurais keliais ir daugybe turistų.
  • Jei įmanoma, negerkite vandens iš čiaupo, nes jūsų kūnas nepripras prie vietinio vandens, todėl žarnynas gali streikuoti.

 

Būkite pirmas išdrįsęs pakomentuoti

Jūsų komentaras

Jūsų el. pašto adreso nerodysime.


*


Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.